Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13/L lányok / fiúk sürgős...

13/L lányok / fiúk sürgős segítségét kérném. Ez normális? (bővebben lent). Minden normális válasz elfogadok. És komolyan lécci minden kérdésre feleljetek .

Figyelt kérdés

Már pár éve egy héten kb. 1x kielégítem magam, közben erotikus videókat nézek. Már nagyon szeretnék szexelni. Még szűz vagyok.már kívánom. De még van egy kis gondom is...az intim szőrzet... szex előtt lekellene borotváljam mert szerintem ciki, ha nincs leborotválva. A szexet 14-éves koromra hagyom, de félek...mitől?? attól hogy elkezdek vérezni, vagy fájni fog, vagy vmit elszúrok...

I. KÉRDÉS: Hogyan borotváljam le? (léci mindent írjatok,le, hogy milyen krémmel és hogyan, persze csak kézi borotvát tudok használni)

II. KÉRDÉS: miért kívánom ennyire?

III.KÉRDÉS. normális az önkielégítés?

IV.Kérdés: hogyan tudnék vibrátort készíteni? (ez komoly)


2011. márc. 22. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

1. fiatal vagy még a szexhez, ne erőltest

2. attól még leborotválhatod, használj hozzá borotvahabot

3. ennyi idős korban természetes, hogy kívánod, de épp erre való az önkielégítés (ami szintén normális)

4. fogalmam sincs, hogyan tudsz vibrátort készíteni, de szerintem ne tedd, ha még szűz vagy, hacsak nem szeretnéd egy műf.sztól elveszíteni a szüzességedet

2011. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem ameddig ennyi félelem van benned ezzel kapcsolatban, addig felejtsd el a szexuális életet :) Egy dolog kívánni és egy dolog, hogy fel vagy -e készülve rá... semmit nem kell elsietni! De ezt Te úgyis pontosan tudni fogod, ha majd arra kerül a sor!

1. Lehet már olyan borotvákat kapni, amibe bele van építve egy zselésor és akkor nem kell semmiféle krémet használni... De amúgy szerintem ne érezd cikinek, sok fiúnak bejön, hidd el :) Sokat pedig nem is érdekel! Amelyik fiú szerint pedig ciki, az meg nagyon éretlen még :)

2. Azért, mert dúlnak benned a hormonok, ez minden tinédzsernél így van.

3. Teljesen normális, mindenki csinálja, aki nem, az hazudik!

4. Na ezt meg szerintem felejtsd el! Semmi értelme, hogy otthon fabrikálj vibrátort, a végén még megsérted magad valamivel.


Ha van kérdésed írj nyugodtan, minden 13 éves lányban felmerülnek ezek a kérdések.. :)

2011. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

I:zuhany alatt bevizezed, bekened tusfürdővel és szál irányba borotválod, persze csak óvatosan. Utána be lehet kenni valami krémmel, de nem kötelező.

II:a hormonok miatt van, mindenki más-más korban érkezik el erre a pontra

III: semmi baj az önkielégítéssel, a te korodban még jobb mint a szex, legalább nem kapsz el semmi fertőzést és nem leszel terhes

IV:mobilra húzz óvszert:D. miért nem veszel rendes vibrátort? nem olyan gáz szerintem

2011. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még, és ilyen felfogással 1 év múlva is gyerek leszel, szóval told ki azt a 14 éves határt még legalább 2-3 évvel. Ezt nem bántásból írom, de hidd el, nem vagy és egy év múlva sem leszel még érett a szexre. Egyébként kamasz vagy, tombolnak a hormonok, ezért kívánod ennyire. Az önkielégítés teljesen normális dolog. Fogj egy borotvát, borotvahabot és állj neki a szőrtelenítésnek, ha neked úgy jobban tetszik. Miért akarsz vibrátort csinálni? Ott a kezecskéd, hidd el, bármelyik vibrátornál jobb, ha megtanulod használni.
2011. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14 évesen se szexelj. Meg mi az, hogy addigra hagyod? Akár lesz barátod, akár nem, keresel vkit és lefekszel vele?....
2011. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vibrátor helyett zuhanyrózsa-elől.
2011. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De attól hogy az ujjam magamba dugom, attól még szűz maradok?
2011. márc. 22. 21:32
 8/19 A kérdező kommentje:
Oké, tényleg hüjeség volt a vibrátor, haggyuk a francba, és igazatok van, elérek még a szexel , majd 17-18 éves koromban. Köszönöm, hogy lebeszéltetek :)
2011. márc. 22. 21:33
 9/19 anonim ***** válasza:
persze, mert az nem olyan vastag
2011. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, nagyon sokat segítettetek!
2011. márc. 22. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!