Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok segítségét várom,...

Lombikosok segítségét várom, hogy mi a válasz a lenti kérdésemre?

Figyelt kérdés
Hallott már valaki olyanról hogy a stimulált ciklusba egy vagy egy tüsző sem érett meg és azt az egyet beültették vagy a következő stimulált ciklusba más gyógyszerekkel sikerült több tüszőt produkálni?
2009. okt. 17. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Egy petesejtet általában nem szoktak visszaültetni mert nagyon kicsi az esély hogy megmarad.A következő ciklusban majd más hormonokat kapsz ami meghozza a kívánt eredményt.Amúgy melyik intézetbe jársz?
2009. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A Kaáliba jártam de csalódtam az orvosba, azt mondta hogy nincs is értelme tovább folytatni mert a következő ciklusba sem lesz eredmény. Ott is hagytam és már megyek a János kórházba, remélem ott sikerül majd.
2009. okt. 18. 11:46
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Szia nagyon sajnàlom ,hogy így jàrtàl.A kaàliba jàrok èn is ès lombikra kèszülünk. Azt tudni lehet ,hogy mièrt nem reagàltàl a kezelèsre ? Mennyi az FSH èrtèked ?Mert ha az magas akkor sajnos valòszínüleg a legközelebbi stimulàciòra sem fogsz reagàlni.
2009. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
76%

Szia!

Én a Jánosba járok a BMC-be.

Nekem is egy petesejtem lett, az megtermékenyült, visszaültetták, de nem lettem terhes.Jövő héten kezdem a köv. stimut, remélem több sikerrel.

2009. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Persze, h hallottunk! Van olyan, akinek egyáltalán nem lehet tüszöt érlelni, de sokszor csak a nem megfelelő gyógyszerválasztás az oka! Mindenképpen érdemes más orvosokat is megkérdezni, ne adjátok fel ilyen könnyen.
2009. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem mondta a doki hogy mért nem reagáltam a kezelésre, én úgy vettem észre hogy nem is akar segíteni. Kijelentette hogy nincs értelme a további próbálkozásra, már ma megyek is egy másik dokihoz kíváncsi vagyok hogy mit mond. Az FSH 8.volt ez nem magas.
2009. okt. 19. 15:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Még azt akarom hozzáfűzni nekem van már gyerekem, csak közbe elzáródott a petevezetékem és ezért mentem lombikra.
2009. okt. 19. 15:07
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
A 8 -as FSH az tökèletes .Nem èrtem akkor ,hogy mièrt reagàltàl ilyen rosszul a stimulàciòra. A doki reakciòjàt meg mèg kevèsbè. Meg kèrdezhetem ,hogy ki volt ez a "kedves" doki a Kaàliban ?
2009. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Dr. Sajgó Attila volt az orvos
2009. okt. 19. 19:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Talàlkoztam màr vele de nekem a doktornô az orvosom.

Azt viszont màr hallottam ,hogy ô a legnèpszerütlenebb a dokik közül a Kaàliban. Remèlem a màsik intèzetben sikeres lesz a lombik kezelès. Szerintem minden esèlyed megvan rà .A magas FSH jelzi a rossz stimulàlhatòsàgot ,de a tièd tökèletes .

2009. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!