Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cisztát, vagy bármilyen...

A cisztát, vagy bármilyen elváltozást honnan lehet észrevenni?

Figyelt kérdés

Még soha sem voltam nőgyógyásznál, de már elég "koros" vagyok, 21 éves. Szűz vagyok még. Tudom ez az orvost nem érdekli, meg ennyi idős fejjel butaság ezen izgulni, de olyan kellemetlen hogy ennyi idős vagyok és még szűz. Gondolom ez az ő dolgát is megnehezíti, mert máshogy kell vizsgálni mint egy nem szűz lányt.


De mégis szeretnék elmenni orvoshoz, mert jó lenne felmérni hogy minden rendben van-e. Mostanában nagyon változóan jön meg: évekig 28 napos volt, aztán hónapokig 24-25 napos, most meg újra 28 napos. Ráadásul női orvost szeretnék, az meg nincs a környéken...


2011. márc. 22. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A nők menstruációja 5évente változik.Az nem egy nagy dolog ha 3-4nappal elöbb vagy késöbb jön meg.Ettől függetlenül nem árt egy kivizsgálás,ha még nem voltál.
2011. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 20 vagyok és szintén szűz. Nem láttam a doki fején semmi extrát. :D

Mondtam, hogy 3 hónapja menstruáltam utoljára, erre visszakérdez a legnagyobb természetességgel, hogy terhes vagyok-e. Erre visszavágtam, hogy nem, szűz. :D

2011. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, de amúgy ha csak ennyi a problémád, akkor kár elmenni, mert nem fognak vele foglalkozni. Egyrészt azért, mert szűz lányokat csak alapos indokkal vizsgálnak meg "rendesen", másrészt pedig azért, mert a 21-35 napos ciklus teljesen rendben van.
2011. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A női orvosok tán még rosszabbak, mint a férfiak, kevesebb a szimpátiájuk és kevésbé érdeklik a problémád, nyugodtan menj férfihoz.
2011. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom volt női orvossal is, szóval nem kell általánosítani.

Egyébként ha vmi bajod lenne, vszínűleg lenne vmi tünete. Pl. rendszertelen vérzés, fájdalmak.

2011. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!