Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nyomó érzés az...

Mi lehet ez? Nyomó érzés az alhasamban, nem olyan mint mikor felfázik az ember hanem olyan mintha valami nagy golyó nyomná.

Figyelt kérdés
gondoltam felfázásra mivel gyakrabban is kell pisilnem, viszont a pisilés nem csíp , nem is büdös. igazából ez nem is fájdalom csak mintha valami nyomná a méhem. nődokihoz csak jövőhéten tudok menni.
2011. márc. 25. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
30
2011. márc. 25. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy esetleg terhes, vagy mióma is lehet a háttérben. Esetleg ciszta. Jobbat nem tudok kitalálni.
2011. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még 1 hét van a menstuációmig, a terhesség sem kizárt viszont ilyen korán nem hiszem hogy ilyen tünet lenne.múlt héten találtak a mellemben egy cisztát arra gondolok hogy esetleg a hormonváltozás miatt lehet ez is.. de egy biztos valami nagyon fura, étvágyam sincs annyira már jópár napja.
2011. márc. 25. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott csak 14 vagyok:) nemtudom megmasszírozom kicsit és elmúlik :D
2020. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!