Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mijen érzés mikor az ember...

Mijen érzés mikor az ember nem alszik 24 órán keresztül?

Figyelt kérdés
Én megtapasztaltam, de nem is voltam álmos, csak kicsit ojan fura volt :/ ojan mintha alutam volna, illetve ojan gyorsan ment az idő :D
2011. szept. 9. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha részeg lettem volna
2011. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
igen, éjszaka nekem is szokott lenni egy kis idő, mikor olyan "fura" érzés....nyugodt vagyok és olyan mintha aludnék vagy nem is tudom.....de ez gyorsan elmúlik..néhány percig szokott csak ilyen lenni.
2011. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jack the Ripper ***** válasza:
100%
Ja igazából nem is lesz az ember álmos csak miután utána aludt és felébred ( személyes tapasztalat ).
2011. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LuckyestLooser válasza:
100%
mintha be lenél tépve
2011. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják holtpontnak. Ha ezen átbillensz, akkor utána már nem nagyon leszel álmos: a szervezeted be van állítva, hogy adott időben alszol, és elég rugalmas ahhoz is, hogy most éppen ébren kell maradni.

De ezt csak egyszer lehet megcsinálni, estére (vagy még előbb) ismét álmos leszel, de most már jobban.

2011. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahol éjjel 2-3 körül van a holtpont, ha addig kibírom ébren, akkor már nem leszek álmosabb, csak frissebb. Amikor pirkadni kezd, akkor a legjobb. Utólag visszaemlékezve pedig olyan, mintha félig álmodtam volna éjszaka. Érdekes. Második éjszaka már jött a szédülés, az már nem jó.
2011. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem csak 24 óra volt a max, nem vol több, n ismerek valakit, aki 2-3 napig nem alszik, állítása szerint mert nem bír aludni, sőt azt is monta hogy altatókat is szed... miért nem egy el orvoshoz? nem értem! :D
2011. szept. 9. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég kb. 40 órát voltam ébren, hát elég fura volt. Voltak mélypontok, mikor alig tudtam nyitva tartani a szemem, aztán egész friss voltam, és ezek váltakoztak. Volt kb. egy óra, mikor nem tudtam, hogy éppen csinálok valamit, vagy elbóbiskoltam és csak álmodtam.


Itt vannak még hasznos dolgok:

[link]

2011. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nagyon jó 30 óra az mintha elszállna utána meg kb fele annyit alszol és nincs is gondod :DD
2011. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

24 órát simán ki lehet bírni.


éjszakákat dolgozom (mindig), s ha szabadnap (éjjel) reggel felkelek 7-kor, akkor másnap reggl fél 9-ig soha nem kerülök ágyba.


24 óra még nem vészes. Ásítozik párat az ember, s utána jól alszik.

amúgy ha olyan, mint a részegség, akkor határozottan hasznos sokat dolgozni: több kereset (italra költött kiadás helyett), mégis megvan a részegség érzet, ráadásul mindenki szorgalmasnak gondol :)

2012. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!