Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász, Debrecenben? 17/L

Nőgyógyász, Debrecenben? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok, lenne pár kérdésem... 17/L vagyok, és van néhány panaszom (most nem fontos, mi), és nőgyógyászhoz szeretnék menni... Még nem voltam nőgyógyásznál, pedig már rég el kellett volna mennem... Hallottam, hogy "tini ambulanciára" vagy mire kellene mennem, mivel 18 alatti vagyok. Ingyenes? Szülő kell hozzá? Jó lenne, ha nem kellene, nem nagyon szeretnék/tudok beszélni erről anyával... Időpontot kell kérni? Mennyi időn belül tudnak kb leghamarabb időpontot adni? Kicsit aggódom, mert nagyon rendszertelenül jön meg, pedig már elég régóta megvan... És biztos meg fogják kérdezni, hogy akkor eddig mégis miért nem mentem el orvoshoz, de egyszerűen féltem... Szóval, ami a másik, hogy eléggé parázok az orvosoktól... Tudtok ajánlani? Normálisak, értenek a dolgukhoz? Segítség :D Köszönöm ^^
2011. júl. 24. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen vagyok, szülőt hagyd otthon.
2011. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én meg is vizsgállak monitoron keresztül xD
2011. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tini ambulancia a Klinikán van, szülő kell, hogy menjen, de a bejelentkezést nem tudom, legutóbb még nem kellett. Menj el hétfőn, legrosszabb esetben kapsz időpontot. Az ott rendelő orvosok rendesek, nyugodtan mehetsz.
2011. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam, szülő NEM kell, hogy menjen!
2011. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

emberek, miért nem lehet rendes választ írni? most komolyan...

egyébként köszönöm a 3. válaszolónak ^^

2011. júl. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!