Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha terhes lennék nem jöhetne...

Ha terhes lennék nem jöhetne előhavi szerűség?

Figyelt kérdés
A barátommal sex közben, megjött nekem, ez csak egy napig tartott ilyen előhavi szerűség, de ha terhes lennék, akkor ez sem jött vol na meg?
2011. márc. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos!Attol hogy valakinek megvan még lehet terhes,volt rá már nem egy példa.Szóval akár veled is megeshet.Az meg hogy véreztél nem csak mensi lehetett hanem elég ha gyulladás van a szervezetedben(ott)és a behatolás miatt véreztél.Szóval ha nem védekeztetek és nem is szedsz gyógszert akkor az lehetsz.
2011. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy peteérésed volt ;)


ha szexeltél és közben véreztél, akkor szinte kizárt, hogy terhes legyél...MIVEL A TERHESSÉG ELEVE A SZEX UTÁN KB 1,5 HÉTTEL KÖVETKEZIK BE, HA A SZEX ALATT VAGY A KÖVETKEZŐ NAPOKBAN MEGTERMÉKENYÍTETT PETESEJT "KELETKEZETT"


CSAK TUDNÁM MINEK SZEXEL VALAKI, HA MÉG ANNYI ESZE SINCS, HOGY A SAJÁT TESTÉNEK A MŰKÖDÉSÉVEL TISZTÁBAN LEGYEN

2011. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
védekezzünk, és az ucsonak kösz a megértő választ:D
2011. márc. 28. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Ba.szki(már bocs)Első vagyok!Én sem bunkoskodni akartam meg beléd beszélni a gyereket,lehet hogy az interneten kicsit máshogy veszi ki magát egy mondat,csak azt irtam hogy akár lehet is,az más tészta hogy nem biztos hogy az vagy.Meg nem kell megijedni meg mindgyárt arra gondolni hogy az vagy.

Reméljük nincs gond.De a tény hogy bármi lehet.Na mindegy!A lényeg hogyha védekeztetek akkor nem kell aggodni.

2011. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Teljes tévedés, menstruáció közben is teherbe eshet az ember, talán lehet hogy ritka, de megeshet. A bátyám is így készült, szóval a gumi iylenkor is erősen ajánlott.
2011. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, és köszönöm!! nem az elsőnek irtam h köszönöma választ, hanem a másodiknak:P
2011. márc. 28. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!