Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem lehet az hogy nincs...

Ugye nem lehet az hogy nincs peteérésem? Mert ha az nincs akkor gyerekem sem lehet!? ÉS mi szeretnénk, de már 2 hónapja nem jött meg. Nagyon elkeseredett vagyok, a doki azt mondta várjunk még egy hónapot, szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyen láthatod, hogy van e peteérésed, ha hőmérőzöl. Amúgy máskor is ilyen rendszertelen volt a havid?
2011. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mérd a hődet. Kérdezd meg a dokit, hogyan kell, vagy nézz utána neten. Abból elég jól lehet látni, persze az sem 100%-os.
2011. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig semmi baj nem volt, se mielőtt abbahagytam a gyógyszer szedést, sem pedig közben mikor szedtem.Szóval eddig ilyen nem volt, csak most hogy abbahagytam. És már kezdek igen ideges lenni, nehogy baj legyen, mert tényleg szeretnénk nagyon babát.Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 31. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer szedése alatt nem menstruálsz, amit tapasztalsz az a megvonásos vérzés, ami, mint a neve mutatja azért van, mert nem szeded azon a 7 napon a tablettát. Ha abbahagyod, utána lehet kell 3 hónap is, mire helyreáll a ciklusod. Azt mondják a nődokik, hogy ilyenkor 3 hónapig kell lenni türelemmel és ha 3 hónapra sem jön meg, akkor irány a nőgyógyász.
2011. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!