Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 13 éves leszek! és még...

Lassan 13 éves leszek! és még mindíg BEPISILOK! Táborokba sem tudok járni! Szerintetek ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
:(
2011. márc. 30. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
iskolában is bepisilsz? vagy csak éjszaka?
2011. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csak éjszaka szerencsére!
2011. márc. 30. 19:59
 3/17 anonim ***** válasza:

Bepisilek :)


Sztem erről beszélj a szüleiddel, akik el tudnak vinni orvoshoz. Ki kellene deríteni, hogy ennek szervi, vagy lelki okai vannak. Te is jobban éreznéd magad, ha megszűnne, és gondtalanul élhetnéd tinédzser éveidet.


Emiatt ne érezd magad rosszul, ne szégyelld, DE tegyél érte, hogy meggyógyulj! Remélem, jó kapcsolatod van a szüleiddel, és el tudod nekik mondani, ők pedig elvisznek egy kivizsgálásra!


Jobbulást!

2011. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Felnőttként olvasva nem ciki. De ha egykorúak lennénk, és ismernélek, nyilván ha nem lennél szimpatikus, ezzel szégyenítenélek meg. Bocsi :)

Egyébként valószínűleg idegi alapon van. Stresszelni szoktál? Teljesen normális életed van?

2011. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenül lelki gondjaid? Mert az éjjel kijön az emberen. Előfordul felnőtt embernél is hogy túl mélyen alszik vagy azt álmodja hogy wc-re megy és bepisil. Nálam utóbbi előfordult egyszer, arra ébredtem hogy az eleje bement. De ez egyszer volt, s az álomról nem tehetünk. Ha viszont rendszeresen bepisilsz, vizsgáltasd ki magad, s ha nem találnak szervi gondot, akkor lelkiekben keresd a választ, esetleg szakorvoshoz fordulva (pszichológus segíthet).
2011. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez kóros. Orvoshoz kell fordulni.

A bevizelésnek lehet szervi vagy pszichés oka. A megoldása vagy urológiai, vagy pszichiátriai feladat.

Első körben menj el az urológiai klinikára, ahol majd kivizsgálnak, és ha nem találnak szervi okot, kapsz beutalót egy pszichiáterhez.


Addig is használj felnőtt pelenkát vagy vastag betétet.

2011. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki csak kellemetelen,sok mindent ki kell hagynod emiatt..Remélem amikor kicsi voltál,vagy kisiskolás anyukád megkérdezte az orvost erről.Mély alvás,gyenge húgyhógyag,szorongás is okozhat ilyet.Nekem is volt egy osztálytársam ő 14 évesen nőtte ki.Igyál lefekvés előtt kevesebbett,és menj el pisilni.Orvost annó kérdeztetek erről?Ez milyen rendszerességű?
2011. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Az osztálytársamnak gyengébb volt a húgyhólyagja és ő nagyon mélyen aludt,szóval nem csak lelkieredetű lehet,ha rámész a család,gyerekek témakörre ott lehetett sok ilyenről hallani.Jó ezt a kiscsajt megvizsgálták még amikor kicsi volt,de semmi elváltozás nem volt.Kinőtte de nehéz volt neki is ezzel élni.Sajna ez nem minden esetben lelki,néha a gyenge húlyagrendszer tehet róla és később mivel ezzel küzd a gyerek,azért lesz csak lelki oka,hisz fél,ne hogy megtudja más.
2011. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Olyan volt már valakivel hogy stresszhelyzetben hirtelen nagyon "kellett,"?Ezt hogy lehet kivédeni?Ennek is elki oka van vagy teljesen normális?
2011. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne kitaláció?...Amúgy a kérdésre válaszolva, igen ciki, eléggé...mivel velem is ez volt, és tudom milyen rossz. Én még a szüleim előtt is szégyelltem, majdnem minden nap ki kellett cserélni a huzatot, mindent..Nekem pont úgy volt hogy azt álmodtam hogy épp pisilek, és mikor felkeltem, hopp nem csak álmodtam...nekem lelki gondok miatt voltak ezek, szerintem menj és beszéld meg a szüleiddel, hogy vigyenek orvoshoz, ő biztos többet tud neked segíteni. Elhiszem milyen kínos lehet..én mondjuk valahogy "kinőttem", szóval egyik napról a másikra már elmúlt ez.
2011. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!