Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Turcsányi Attiláról...

Dr. Turcsányi Attiláról tudtok infókat? Személyes tapasztalatokat szeretnék.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ő miskolci orvos, hozzá járok, mesélek pár dolgot róla.


Januárban eldöntöttem, hogy fogszabályzót akarok, még van egy évem rá, amíg Tb támogatott vagyok. Volt egy doktornő, Timár a neve, hihetetlen ronda és goromba banya, küldözgetett fülészetre, mindenhova, aztán meguntuk és ismerősünk ajánlására felkerestük Turcsányit. Hétfőn felhívta anya, csütörtökre lett időpont. Megvolt az első ellenőrzés. Kesztyű nélkül vizsgált meg - az a banya meg hozzám se mert nyúlni -, elmagyarázott mindent, válaszolt a kérdéseimre, aranyos a kisgyerekekkel, április 16-ra adott időpontot a minta levételéhez. Szerencsére decemberi születésű vagyok így még sok időm van, nyár végére felrakják a fogszabályzót. Menj ehhez a doktorhoz!

2011. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, de ő nem az akire te gondolsz

Budapesti és nőgyógyász

2011. ápr. 1. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
És mégis ezt honnan kéne tudnom? Legközelebb írj ki mindent részletesen...:S
2011. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő az egyik osztálytársam apukája, nagyon rendes és szerintem megbízható :)
2011. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tényleg? a nőgyógyász?
2011. ápr. 12. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a kérdés már lassan két éves, de hátha valakinek jól jön az infó: én jártam hozzá a XVI. ker. SZTK nőgyógyászatára egy ideig. Eleinte mindennel elégedett voltam, igaz csak rákszűrésre kellett mennem, egészségügyi gondom nem volt. Tavaly ősszel már más is felmerült ami miatt el kellett mennem hozzá, de ez a találkozás már csalódás volt. Röviden: szakmai szempontból elfogadhatatlannak tartom, hogy először mond valamit, aztán azzal ellentétes kezelést javasol, mindezt kb. 2 percben, aztán beletemetkezett a laptopjába. Régen biztos nagyon jó doki volt, talán belefáradt a sok nőbe (???).
2013. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!