Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 34 nap telt el az utolsó...

34 nap telt el az utolsó menzeszem óta. Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
nem volt senkivel az elmúlt 8 hónapban komolyabb szexuális kapcsolatom, szóval, a terhesség nálam kizárva.
2011. ápr. 2. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem voltál beteg mostanában? Stresszes vagy?
2011. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Beteg nem, de stresszes az igen, naagyon is :)
2011. ápr. 2. 10:34
 3/13 anonim válasza:

Meg van egy heted,h megjojjon,de utana okvetlenul menj el nogyogyaszhoz!

Nekem cisztam volt,azert nem jott meg, de lehet mas problema is.

2011. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
szia... légyszi majd ird meg, hogy megjött-e és ha nem akkor voltál e orvosnál :( nekem se jön meg és azok után amit irt az előttem levő elég ideges lettem :(
2011. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

hát úgy látszik ez egy kollektív probléma. nekem lassan fél éve marad ki, és már kezdek aggódni picit.. voltam nődokinál azt mondta akkor fordulhat elő, ha:

sokat fogysz - hát én sajnos nem

sok a stressz- az van

cisztád van - azt nem tudom, de vmi felvételről lehet látni

betegség - ..


remélem nem betegség miatt, én a hormonális fogamzásgátló elhagyására tippelek..

2011. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Akkor nem csak én küzdök ezzel a problémával.Én abbahagytam a fogamzásgátló szedését, egyszer megjött, de kétszer elmaradt. Doki adott egy hónapot, aztán irány a vérvétel. Kicsit ideges vagyok, mert mi babát szeretnénk.Remélem minden rendbe jön :)
2011. ápr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

nekem is egyszer megjött , de azóta semmi...

ha babát szeretnétek akkor fél évvel a baba "megfoganása" előtt abba kell hagyni a gyógyszereket,hogy helyrejöjjön a szervezet!

nekem a dokim nagyon erős hormonlöketet írt fel,hogy szedjem be és ha attól nm jön meg, akkor baj van. de nem szedtem be, nem akarom még több hormonnal tömni magam :S

sztem ne aggódj, várd meg amíg kiürül a szervezetedből nekem azt mondták,hogy ez kb fél év, és utána jöhet a baba :)

2011. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

21:53-asnak írom: nem, nem jött meg.

görcsöl a hasam, elkezdtem pattanásosodni (nálam ezek az előjelek), de semmi. és ráadásul, édesanyám annyira konzervatív, vagy én nem tudom, hogy orvoshoz sem vinne el, mert szerinte én biztos terhes vagyok...

2011. ápr. 6. 16:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez csak pár nap bármitől késhet ennyit. Nekem pl alapból 45 naposak a ciklusaim, és még erre is előfordulnak egy hét késések teljesen normálisan tehát olyan 50 nap körül menstruáélok. És nincs semmi bajom, egyszerüen igy van beállva a szervezet.

A szexuális aktus is képes megzavarni, nekem mindig összezavarodik kicsit miután együtt voltam a párommal.

2011. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy "komolyabb szexuális kapcsolat"?

Amúgy jó lenne, ha időben mennél nőgyógyászhoz, hátha gond van... Hány éves vagy?

2011. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!