Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy az új...

Létezik olyan, hogy az új szokásaim miatt nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, jelenleg nem élek szexuális életet, szóval terhes biztos nem vagyok. Pár hónapja belekezdtem egy új életformába, sokat sportolok, mozgok, figyelek, hogy mit eszem, ezt persze szigorúan teszem. Egy pillanatig sem éhezem, viszont ügyelek az egészséges táplálkozásra, és a szénhidrát-fehérje-zsír helyes arányára, 2,5 hónap alatt fogytam 5 kg-ot.

Kicsit kezdek aggódni, mert már 10 napot késett.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. ápr. 3. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de ha nem jön meg, go doki. Nekem is volt, h kimaradt, mikor túl sokat sportoltam, és nem figyeltem rá eléggé. :S
2011. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. ápr. 3. 22:14
 3/3 Katavd válasza:

Egyik ismerősömnek hónapokig nem jött meg a túlzott sporttól, szóval az is lehet az oka. Nekem is volt hasonló problémám, utólag kiderült, hogy teljesen fel volt borulva a hormonháztartásom, ami az életmódváltás miatt akár nálad is lehet. Mindenesetre, ha azóta sem jött meg, szerintem menj el orvoshoz.


21L

2011. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!