Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a púp a végbélnyílásom...

Mi ez a púp a végbélnyílásom felett? Ugye nem aranyér?

Figyelt kérdés
Egy hónapja körülbelül észrevettem, hogy van egy kis pattanás szerű púp a végbélnyílásom felett pár centivel. De nem az... Gyakran fájt, ahogy ültem rajta, nagyon aranyérre gyanakszom. Kenegettem körömvirág krémmel,mert állítólag jó rá. Egy kicsit talán kisebb lett, de ma volt egy hosszú túránk, 51 km-t bicikliztünk. Természetesen a fenekem és a lábam is nagyon zsibbad, de gondolom ez nem tett jót neki, sőt... Az aranyeret műtik? Kihez kell elmennem, hogy megvizsgáltassam, hogy ez aranyér-e?
2011. ápr. 24. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj el egy proctológushoz, mert több minden is lehet, bár a legvalószínűbb az aranyér, ami megerőltetésnél rosszabbodik. Ajánlom Dr.Bánfalvi Péter urat, a neten megtalálod az elérhetőségét.
2011. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szerencsére városomban is rendel, így könnyen eljutok hozzá.
2011. ápr. 24. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a végbélnyílásod felett van, az nem biztos, hogy aranyér. Inkább furunkulusnak tűnik. De mindenképpen menj orvoshoz!
2011. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!