Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, asszonyok, milyen egészsé...

Nők, asszonyok, milyen egészségügyi problémáitok (betegségek) van ötven felett, s mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
betegség, tünet, stb, írjátok le részletesen
2011. júl. 29. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyunak: csontritkulas, hatfajas, diabetesz, magas vernyomas. Az utobbi evekben 1-2szer eljar csontkovacshoz, ami sokkal tobbet hasznal, mint az orvos, aki soha nem tudott segiteni az izuleti fajdalmain. A cukorra es a vernyomasra szed gyogyszert es taplalekkiegeszitoket. Jar masszazsra, neha gyogytornara. Azt mondja, hogy nem olyan, mint 30 evesen, az biztos. De el van.
2011. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már majdnem 55 vagyok, de semmi bajom, söt sokkal fittebb vagyok, mint a 30 éves lányom.

Nem kell 50 felett sem betegesnek lenni meg ellustulni - sokat kell mozogni, nem sok húst, viszont sok zöldséget enni.

2011. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
100%

Giga-mega menstruáció!!!!! Na, az van. Alig várom már, hogy elmúljon véglegesen. Voltam ezzel a nődokinál is, aki megnézte ultrahangon, és azt mondta, hogy mióma van a méhemen, de ez majd elmúlik magától, amikor majd leáll teljesen a mensim.

Ezenkívül valami állati módon izzadok. De mint egy csataló. A múltkor a fogorvosnál rámjött egy ilyen hőhullámos izzadásroham. Hát még a homlokomról is patakokban folyt a verejték. A nővérke törölgetett. Nem akarták elhinni a fogorvossal, hogy nem a félelem miatt izzadok, hanem ez sajna a klimax.

Őszülök. Nemcsak a fejemen, hanem ott alúl is. Ráncosodik az arcom a szám és az orrom körül, hiába kenegetem, meg teszek fel pakolásokat. Hamarabb elfáradok, már nem tudom lenyírni a füvet az egész kertben egyszuszra, közben már pihennem kell egyet. A felszedett kilócskák egyre nehezebben akarnak lemenni. Hiába eszek csak zöldséget-gyümölcsöt, én még a levegőtől is hájasodok.

Az a rohadt közért, mintha egyre messzebb lenne. Hazafelé a dombra fel kell mászni, hát az kész rémálom. Inkább körbeutazom az egészet a busszal 20 perc alatt, csak ne kelljen megmászni.

Eddig se voltam egy Afordité, de most már kimondottan randa vagyok. Löttyedt, agyonhasznált, kinyúlt, megfakult öregecskedő nő. A divat nem érdekel, mára a sminkelés se. A tisztaságra nagyon érzékeny vagyok, meg arra, hogy jó illatom legyen. Ma már többre értékelek egy kényelmes házipapucsot, mint egy 15 cm-es sarkú cipőt.

Ja, betegsékekrők kérdeztél, bocsi. Elkalandoztam.

Alvási nehézségek. Erre gyógyteát iszom. Relax tea a neve, és a Teakanne cég készíti.

Ha nagyon megnevettetnek, vagy ha hatalmasat tüsszentek, akkor becsurran egy-két csepp pisi. Intimtornázni kellene, de tojok rá. Ez van.

2011. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

60 évesen.

Magasvérnyomás, magas koleszterin, csontritkulás.

3 szem gyógyszer és annyi. Nem figyelek oda , sokat mozgok és tevékenykedem. Nincs időm a bajommal foglalkozni, és így jól érzem magam.

Lényeges még van egy 2 éves unokám, Ő a mindenem.

2011. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tetris, családoddal mi a helyzet? Észreveszik a problémáidat?
2011. júl. 29. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
tetris, de hát te nem is vagy 50 felett! :) vagyis én eddig egy hatalmas élettapasztalattal rendelkező 30-35 évesnek képzeltelek. Bocs az offért.
2011. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!