Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit szoktatok olyan helyen...

Mit szoktatok olyan helyen csinálni a használt betéttel, ahol nincs szemetes?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó vastagon becsomagolom wc-papírba/papírzsepibe + az új betét zacsijába és bedugom a táskámba. Amikor pedig találok egy szemetest (minimum a csapnál lesz egy) akkor faarccal kidobom. Vendégségből viszont mindig hazahozom, oda eleve viszek egy kis nejlonzacskót is a táskámban, abba kerül a vastagon becsomagolt cucc.
2011. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Beletekerem wc papírba és a csapoknál biztosan van szemetes mert amivel papírral megtörlöd a kezed az valahova ki kell dobni és akkor oda kidobod a betétet is ha nincs más megoldás.
2011. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igazán ciki az, mikor a kézmosóknál is kézszárító cucc van. Na akkor aztán lehet vinni hazáig.
2011. ápr. 4. 17:57
 4/8 LeeWie válasza:
Én is így csinálom. Papírzsepi, nejlonzacskó. Senkinek fogalma sincs mit dobsz ki. Ha félsz akkor tekerd át 8 méter Wc papírral :)
2011. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolohoz hasonloan szoktam eljarni...
2011. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na az az gáz amikor valaki a wc-be dobja.Sok nőnek nem tanitották meg h nem oda kell és olyan dugulást okozhat hogy csak na.Multkor volt nálam egy rokonom az meg a nedves törlökendőt dobta bele(nagyot)és még mikor elment akkor is fent lebegett mert le nem ment de mivel nem egyet használt még egy darabig ott volt,hát nagyon nem örültem,de végül szerecsére megoldottam,rádobtamm wc papirt és lehuztam.Na szerintem azt sem oda kéne dobni,mert nem bomlik le,le sem megy néha és duguást is okoz.Sőőt a tampont sem illene odadobni,de hát vannak tudatlanok,akiknek nem alap egy-két szokás.
2011. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kell;) ilyen szempontból mindig van nálam zacskó,abba teszem a használt betétet,amíg ki nem dobom,
2011. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ha erdőben vagyok vagy ilyesmi nem kiépített helyen, akkor keresek egy eldugottabb helyet és otthagyon.. lebomlik majd
2015. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!