Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen szárazak a szeméremaj...

Teljesen szárazak a szeméremajkaim, és a csiklóm. Az ajkakon a zsírmirigyszerű kis kitüremkedések eltűntek, pár napja vettem észre ezt az egészet. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Azóta van kb, mióta intim mosakodóval kenem. Sem váladékot, sem a jellegzetes "punci szagot" (másképp nem tudom) nem tapasztalok. Mitől lehet? Szexuális életem van, a párom is és én is ápoltak vagyunk, tiszta kézzel kezdjük csak el.

Lehet az intim mosakodótól?


2011. ápr. 4. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
a fertőzéstől van, amit összeszedtél...meg az intim mosakodót le is kell mosni, nem csak kenni
2011. ápr. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már többször olvastam, hogy a puncira nem kell más, csak sima meleg víz!
2011. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, le szoktam mosni, szexuális együttlét után használom legtöbbször.
2011. ápr. 5. 13:47
 4/4 Dr.Pataki Ágnes válasza:

Kellemes napot mindenkinek!

A véleményem szerint a nemi együtt lét során rengeteg fertőzést bacilust össze lehet szedmni, erre bizony oda kell figyelni, nem kevés figyelem kell hozzá. A nemi kapcsolat elött utáén érdemes alaposan átmosni a nemiszerveket! Azok a bizonyos zsír mirigy szerű kitüremkedések nem tünhettek el, valószínüleg vissza húódtak.

Remélem mielőbb találsz megoldást a problémádra.

Üdvözlettel: Dr.Pataki Ágnes

2011. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!