Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne a zsírcsomót...

Hogyan lehetne a zsírcsomót vagy vadhúst eltávolítani? Nem tudom pontosan melyik, ilyen vöröses fél-1 cm-es kitüremkedések a háton és abszolút nem esztétikusak, nyári felsőkben nem érzem magam szépnek.

Figyelt kérdés
Milyen krém, pakolás, bioptron lámpa, eljárás létezik erre? Évek óta ott vannak ezek a csomók és csak több lesz belőlük...nagyon utálom őket, műtétet nem akarok.
2011. szept. 22. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Márpedig csak bőrgyógyász tudja leszedni.
2011. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a térdemen volt ilyen. Először is menj el egy orvoshoz. Ott majd megállapítják, hogy mit kellene csinálni velük. Nekem megműtötték, kivágták. Egy sebész csinálta. Érzéstelenítőt kaptam, és kivágta. Nem tűnt el teljesen a helye, de már szép. Jobban jártam, minthogy kipróbálgattam volna valami krémet,mindenféle vackot rá. A műtét pénzbe se került,és legalább hatásos volt.

De mindenképpen menj el orvoshoz, ő meg tudja mondani, hogy mi a megoldás.

2011. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen de azt hallottam, rondább lesz utána a helye, mint volt és bármikor visszanőhet..a lényeg, hogy sosem lesz olyna szép bőröm a hátamon, mint pl neked a hasadon?....
2011. szept. 22. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt a cicim alatt, amit mindig piszkált a melltartó.


Bőrgyógyász szedte le lézerrel, amit - hivatalból - el is küldött szövettanra. Inkább te is menj szakemberhez, az eltávolításával inkább ne kísérletezz otthon.


Bioptron lámpa? Az csak placebo, nem teszi láthatatlanná.

2011. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vok, nekem heg nélkül gyógyult és egy pillanat alatt lekapták :)
2011. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reviderm nevű orvosi kozmetikumnak van egy nagyon jó hegkezelő kréme. Próbáld ki azt :)
2012. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!