Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok, pár...

26 hetes terhes vagyok, pár napja a szeméremajkamon mind a két oldalt mintha viszér lenne, olyan kitüremkedések vannak. Lehetséges itt? Ha igen mit kell tegyek vele, mert végülis panaszt nem okoz, csak érzem, hogy "van". Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj. Ez a terhességgel jár. Nekem is van, dudorok is. Ilyenkor megduzzad a szeméremajak. 32 hetes.
2009. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj nekem előző terhességemnél hatalmas duzzanatok voltak ott és fájtak is de szülés után minden visszaállt a régibe!

Most 33+4 hetes vagyok és most is van!

2009. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen a terhességem alatt, de szülés után egyik percről a másikra el fog múlni.
2009. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!