Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most múlt el a menstruációm,...

Most múlt el a menstruációm, de nagyon büdös vagyok alul néhány napja, hiába mosakszom 2-3x is. Szégyellek dokihoz menni, nyugtassatok meg valamivel. (? )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 00:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szóval már menstruációm alatt is éreztem, hogy valami nem oké, de akkor azt hittem, hogy lassabban jön ki belőlem a vér, elkezd bomlani és ezért vagyok büdibb.
2011. ápr. 5. 00:41
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaj, szóval voltam már nőgyógyásznál, nem félek vagy ilyesmi, csak egyszerűen ahogy elképzelem, hogy szétteszem a lábam....ő meg elájul...úristen, elsüllyedek szégyenemben.
2011. ápr. 5. 00:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem menj el dokihoz vele, látott ő már ennél cifrábbat is...nekem is volt hüvelygombám,majd szétvéstem magam, piros is volt duzzadt is,no meg büdös is. (Rohadt fogamzásgátló)

Nem ciki elmenni ő ezért tanult ,vele jár hogy ilyeneket lát.:)

2011. ápr. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
menj csak el dokihoz, azért van , egyáltalán nem fog elájulni :)
2011. ápr. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha szégyellsz dokihoz menni, akkor csak rosszabb lesz, ha elhanyagolod. Ne aggódj, a doki azért van ott, hogy segítsen. Találkozott ő már sok büdös puncival. Különben is, ha nem lenne kellemetlen illata, a puncidnak, az azt jelentené, hogy nincs semmi baj. De így mindenképpen el kell menned!
2011. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz! Előtte megmosakszol (nem kell "sterilizálni" magadat :=), csak tiszta legyél) és kész, kb. 1 óra alatt nem leszel olyan büdi, hogy bárki elájuljon. Büdös? Hát éppen azért mentél orvoshoz, ez a legfőbb tünet! Ne félj, nem ciki!
2011. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad, mert nem tehetsz róla. Pont azért kell elmenned dokihoz, mert büdösnek érzed a puncidat és ez valami betegség tünete. Nincs miért szégyenkezned!!! :)
2011. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, elmentem, de nagyon cikinek éreztem. De mondogattam magamban, amiket írtatok meg bámultam a palafont, nehogy még véletlenül is meglássam a doki arckifejezését. :)

Hüvelygyulladásom van.

2011. ápr. 7. 23:35
 9/13 anonim ***** válasza:
na ugye, hogy nem ájult el a doki :) jobbulást :)
2011. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát, nem...legalábbis amíg ott voltam, addig nem. :D

Köszönöm a jókívánságot! :)

2011. ápr. 8. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!