Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szisztok! 16 éves leszek...

Szisztok! 16 éves leszek oktoberben és még nem jött meg és olyan gázul érzem magamat fehér "folyásom" néha van már lassan olyan 2 éve de még mindig semmi?

Figyelt kérdés
tehát a hüvelyemnél van egy ilyen kiállóvalami és egy kis csomót is vagy nem tudom és az ott van ahol gondolom a menses vérnek kell kijönni nőgyógyászhoz még nem merek elmenni anyumnak meg nem merek szólni mit tegyek vagy valaki tudja mi lehet ez?? köszönöm aválaszokat nagyon kétségbe vagyok esve!
2011. ápr. 5. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ideje lenne orvoshoz menned.
2011. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz.
2011. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát, anyudnak nem mersz szolni azt megértem, a tinik többsége ilyen, de lehet hogy jobb lenne az orvos, mondjuk ismerek olyat aki 17 és nem jött meg neki, és volt orvosnál és semmi baja. De azért menj el, ha nem is szülővel akkor barátnővel/baráttal.
2011. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és nőgyógyászhoz kellene akkor mennem nem? és oda szülő nélkül lehet menni?? mer thogy nem vok még nagykorú
2011. ápr. 6. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz szülő nélkül.
2011. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!