Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy a távozó...

Mitől lehet, hogy a távozó menstruációs vér nem bordó-piros, hanem teljesen barna?

Figyelt kérdés
A mennyisége szokásos, megfelelő, és pontosan is jött meg, de ilyen még nem volt... nem szedek semmit, és egyéb tünetem sincs.
2011. ápr. 5. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alvadt vér.
2011. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a mens. vér nem alvad meg
2011. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos mitől van, de egyszer-kétszer nekem is volt már ilyen. Semmi bajom se lett tőle.
2011. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem lett, akkor jó... megijedtem kicsit, velem még nem történt ilyen. Köszi. :)
2011. ápr. 5. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni,kérdeztem a nődokit is,azt mondta nincs semmi baj,csak ahogy elindul a vér,egy része ha "elakad",akkor az picit megalvad,és ugy távozik
2011. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne alvadna meg a menstruációs vér??Alvadt vér az, méhnyálkahártyarészekkel.
2011. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
továbbra is. a menstruációs vér NEM alvad meg. nincs semmi jelentősége annak hogy barnásabb egy kicsit, mindenkinél előfordul, főleg ha semmi más tüneted nincs mellette
2011. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az a kommentelő, aki szerint nem alvad meg a menstruációs vér (miért is nem?:)) csináljon már meg egy rendkívül összetett kísérletet!

menstruálj. használj betétet. ne dobd ki, hagyd egy kicsit a levegőn. na, megalvadt, vagy nem?...


naháááát!!!!!!!!

2011. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!