Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barna foltokat a makkon és...

Barna foltokat a makkon és egy piros pöttyöt canestennel el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
A foltból 2-3 2mm-és van kb.(abból az egyik pont a hugycső peremén), és pöttyök is vannak rajta jó sok de nagyonkicsik, 1 nagyobb piros van. Ezeket Csendben körének kezelhetők? (Körül vagyok metêlve, és a barna foltból 2-3 a folytán is megtalálható. Mert ugye a metélteknek is van egy kicsi). Csendben körének kezelhetők "őket"?
2011. okt. 24. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
a canesten gombás fertőzésekre jó, azok általában közepes méretű piros foltok.
2011. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a penesz,gombas,vagy fertozo nemi betegsegeket a Cickafarok teajaval lehet gyogyitani.haromszor naponta kell fogyasztani,reggel,delben,es este lefekves elott olyan forron amilyan forron megtudod inni,es a pohar aljan haggyal annyit ,hogy a nemiszervedet megtudjad vele mosni./ehez a lemosashoz eleg egy jo-tegyernyi.a gyogyszertarakban lehet beszerezni,vagy nagyobb elelmiszer uzletekben.kulon megjegyzem,hogy ez a tea eltunteti a cistat es a myont,barhol is van a szervezetben,satobbi...(keresd meg a latin kifelyezeset,ha netan a ti kornyeketeken ezt a fuvet maskep nevezik)sok szerencset...
2011. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is levágták a fitymát és nekem is barna foltok terjednek ugyanott ugyanúgy, ezzel vagyunk így egy páran :(

Nem lehet vele mit tenni, nyugodj bele, én ezért akarok oda bőrt nyújtani, voltam több bőrgyógyásznál, nemibeteggondozóban is.... de se lámpa, se kenőcs nem jó rá :(

Ezért nem szabad a fitymát lecsonkolni :(

2011. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont :(
2011. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!