Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akárhányszor tervezünk valami...

Akárhányszor tervezünk valami jó programot, nekem megjön a bajom. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Akárhányszor tervezünk valami jó programot, nekem megjön a bajom,Ez lehet nyaralás,VOLT fesztivál, kirándulás, Szilveszter, vagy csak simán egy olyan hét amikor csak a miénk a lakás a barátommal.Ha még lenne 3hete is megjön, szerencsére ez "csak" nyaralásnál van így mindig. Már csak röhögök rajta..:D Szívás az egész menstruálás..
2009. febr. 27. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
ezt osszad be és akkor közösöljél mikor nincs menszeszed ezt neked tudnod kell hogy mikor jön a ciklus
2009. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vezess menstruációs naptárt és akkor úgy szervezel meg mindent, ennyi :)
2009. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thurston ***** válasza:
100%
Nem értitek. Pont az a lényeg, hogy bármi van, akkor megjön. Még akkor is, ha egy héttel előtte volt meg. Így a naptár nem sokat segít...
2009. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen.. Hiába tudom mikor kell megjönnie. Amúgy vezetek naptárt. Édes mindegy. Ez amúgy csak a szerencsétlenségem szerintem. Akkor van így ha valami jót tervezünk.
2009. febr. 28. 00:07
 5/8 anonim válasza:
beszélj nőgyógyásszal és irass fogamzásgátlót. nekem segített tök pontosan beálíttotta mesimet.
2009. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Anyu szerint korai és nem egészséges. Pedig azt kértem karácsonyra :D De nem lett belőle semmi..
2009. febr. 28. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van. Úgyhogy én már nem is tervezek semmit, mivel úgyis lemaradok mindenről. =D -.-"
2009. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is 16 éves koromba kezdtem szedni a gyógyszert. Azért is mert elég rendszertelen volt a mesim,meg sok pattim is volt...,meg hát azért is amire való ;)

barátom akkor már melozott,elöször nem is zsoltam anyumnak h irattam gyógyszert,tök egyedül intéztem el a dolgokat,mert anyukám nekem se helyeselte,és abarátom meg kiváltotta a receptet. Havi 1000FT-ot megért neki :)

2009. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!