Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fognak velem csinálni,...

Mit fognak velem csinálni, (ha még szűz vagyok) citológia vizsgálaton? Kötelező a továbbtanulás miatt cit. Vizsgálatra mennem

Figyelt kérdés
:s:Ss:s:s:s :(:(:(:(
2011. ápr. 5. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Méhnyakrák vizsgálat. Nem tudom hogy a szűzeknek hogy csinálják meg, mert ahhoz fel kell helyezni a kacsát és úgy tud mintát venni.
2011. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisebb eszközzel.
2011. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen sulihoz kell citológiai vizsgálat?
2011. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendőrtiszti
2011. ápr. 6. 20:35
 5/7 mascarpone válasza:

szia,

én is ugyanebben a cipőben járok, mint Te. Szintén az rtf-re jelentkeztem, fizikai alkalmasságin voltam már és sikerült, ezért elmentem nőgyógyászhoz a szükséges leletekért. Azt mondta a doki, hogy ő nem fogja elvenni a szüzességem azzal, hogy kacsát toljon föl. úgyhogy nem csinált citológiai vizsgálatot. Nem tudom, hogy mi lesz, mivel elvileg a hiányzó leletek miatt kizárhatnak a felvételiből. ezért holnap felhívom a tanulmányi igazgatóságot-mivel elvileg ők felelősek a felvételiért- és akkor kiderül, hogy lehet-e mellőzni ezt a vizsgálatot. remélem, igen ... neked sok sikert az alkalmasságihoz (ha még nem mentél volna el )

2011. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szia

gratulálok :)

nekem hétvégén kéne mennem de szerintem nem fogok,mert akár hogy számolom sehogy sem jön össze az a 80 pont :S:( legjobb esetben is csak 50 körüli pontot érek el

2011. ápr. 13. 21:17
 7/7 mascarpone válasza:

ó, hát sajnálom :S

amúgy egy stresszes helyzetben sokkal jobban tud teljesíteni az ember, úgyhogy szerintem egy próbát megér. de te tudod :)

legalább megúszod a nőgyógyászati vizsgálatot :P (amúgy azt moondták, hogy természetesen, akkor ha ezt ráírja a doki a lapra, akkor nem muszáj a vizsgálat )

na szia :)

2011. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!