Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen lesz a melle annak,...

Milyen lesz a melle annak, aki egy évig szoptat és a testsúlya visszaáll a terhesség előttire?

Figyelt kérdés
Én 10 kgval kevesebb vagyok most, 1 hónapja nem szoptatok és a cicim eltűnt...(80 c volt most talán 70b) Szerintetek a fogyástól?Javul még a helyzet?
2011. ápr. 6. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a mellállomány legnagyobb részét zsírszövet alkotja, a nagymértékű fogyással innen is eltűnnek a zsírpárnák. A szoptatás alatt a tejmirigyek is duzzadtabbak a szokottnál, a szoptatás befejeztével ugye z is elmúlik... Hogy kinek milyen lesz a melle a szoptatás után nagyon alkati dolog. Van, akink összeesik, megereszkedik, a másiknak akár több mérettel is kisebb lehet... a szerencséseké pedig teltebbé, formásabbá válik, mint előtte volt.
2011. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt,mondja már meg valaki hogy "összeszedi e magát" még a mellem??Persze aznélkül hogy meghizzak.
2011. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

15 hóig szoptattam, egy hónapja hagytuk abba. Sokat fogytam az elmúlt pár hónapban.


Nekem méretileg nem változott, maradt 85 C, de kicsit megereszkedett. nem vészes szerencsére, még nem lóg, de ez sajnos már marad így gondolom :(

2011. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen. 54 éves vagyok, 64 kg, 4 gyereket összesen 36 hónapig szoptattam, és gyönyörű kerek melleim vannak. Meg szoktam simogatni őket a tükör előtt, szeretem őket. Lehet, hogy a mellizom és felsőtest edzések is számítanak :)
2023. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!