Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen/melyik melltartó okoz...

Milyen/melyik melltartó okoz mellrákot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Semelyik. Miért okozna?
2011. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

De azt el tudom képzelni, hogy ha túl szoros, és a merevítő állandóan bevág egy helyen a melledbe, ott okozhat problémákat, gyulladásokat.

2011. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj ez tegnap volt késő este az Aktívban! És meg is mondta a doktornő, hogy ez a megállapítás vagy téves, vagy borzalmasan el van túlozva! Egyik sem okoz rákot, van olyan melltartó, amelyik nem egészséges, pl. ha bevág, túl vékony a pántja stb, de rákos nem leszel...


Ekkora baromságokat komolyan. Még azt is kitalálják a végén, hogy mindenki járjon meztelenül télen-nyáron, mert a ruhától is már rákot kapunk lassan :D:D:D


23L

2011. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Épp tegnap beszéltek a rádióban egy kutatásról, hogy a túl szűk melltartó, ill. a fémkosaras okozhat. De elég sok mindenről kimutatják, hogy rákot okoz, nem tudom, melyiket mennyire kell komolyan venni.
2011. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem : ma már mi nem okoz rákot??
2011. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma már az is rákot okoz, ha levegőt veszel. Mindenre ráfogják. Utána majd kitalálnak egy új dolgot, ami nem okoz rákot. 5 év múlva azt mondják, hogy az is okoz.

Az a lényeg, hogy megfelelő méretű melltartód legyen.

2011. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fordulhat elő melanoma (festékes anyajegy rákja), ha a melltartó valamelyik része állandóan dörzsöli. Az anyajegyeknek nem tesz jót az irritáció, kivakarás, kisebesedés. Ha valamelyik ilyen helyen van (pl. ruha dereka, pántja dörzsöli), akkor rendszeresen figyelni kell vagy esetleg leveszik. Ha az anyajegy változik (sötétebb lesz, kiemelkedő lesz, növekszik, kisebesedik, vérezget, szabálytalanná válik), akkor sürgősen bőrgyógyászhoz kell vele menni, mert a melanoma nagyon rosszindulatú és gyorsan rosszabbodó rák.

Akinek sok az anyajegye, ezért figyeljen, hogy ne égjen le és ne járjon szoláriumba sem.

2011. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
van ahol ezt mondják, van ahol azt. én már nem tudom mit gondoljak.
2014. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!