Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy az örökös...

Lehetséges hogy az örökös melltartó hordás miatt nem nő a mellem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és elkeserít hogy rengeteg 11 évesnek is sokkal nagyobb melle van mint nekem....jó persze manapság már mis zámít normálisnak 11 évesen és mi számít annak 17 évesen...de az én melleim a kortársaimhoz képest is picit...lehet kicsit vékony vagyok, de mostanság olyan arányos a testalkatom leszámítva hogy a melleim nagyon kicsik, pedig remek homokóra alakom lehetne ha ez nem szurná el... :(


Azon gondolkodtam hog ymivel éjszakára is melltartót hordok (tudom hogy nem szabadna de kicsit érzékenyebb volt amikor még ennél is kissebb volt és kényelmesebb volt tehát rászoktam) ezért nem nő...mivel úgy gonolkodtam hogy a mell azért nő vagyis azért kerül oda zsírtömeg, zsírszövet hogy megvédje az érzékeny tejmirigyeket....de ha én megvédem azt szivacsréteggel a zsírszövetre nincs szükség és talán ezért nem épül ki...nem tudom hogy a gondolkodásom biológiailag helyes-e, ez csak olyan "józan paraszti észjárás...." ahogy mondani szokták...de vajon lehetséges hogy épp a melltartó miatt ne nöjjön? Nappal érthető okokból hordom: Egyszerűen 17 évesen (lassan 18) szégyellem hogy akkora a mellem, mint egy hetedikesnek, ráadásul még alacsony is vagyok, az arcom meg kissé kislányos ami néhány fiúnak bejön (mert aranyos, de sajnos még abból se az a szép babás vagyok, csak olyan aranyoska ha mosolygok) Szóval nagyon visszafog hogy mindenütt 14 évesnek néznek...és oké most nyafogok amiatt hogy pár évvel fiatalabbnak néznek de később örülnék neki...de aki emlékszik a tinédzser korára szerintem jól tudja, hogy mennyit számít az a pár év, és talán sokan azt is értik hogy mennyire lehangoló tud lenni, ha mindenkinek szép melle van csak nekem nincs....

Ráadásul az a tudat, hogy egy nagyobb mell és max egy kis izmosító futás választ el attól, hogy egész szép alakom lehessen....


Nem sokára szalagavató....úgy fogok kinézni mintha az osztálytársam felkért volna valakit a most érkezett hetedikesek közül :( Jó ezen nem tudtok segíteni, igazából csak a felső kérdésre kéne nekem egy válasz, mert megpróbálhatok éjszakára és itthon töltött délutánokra illetve társaság nélküli hétvégékre lemondani a melleimet jelentő melltartóról...


2011. szept. 2. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem hinném az érdekes lenne:D Az olyan lenne mint hogy valakinek nem nő a farka mert mindig van rajta boxer vagy alsógatyaxD
2011. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem pont a férfiak pénisze nem egy érzékeny mirigy (mint a tejmirigy) védelmét szolgálja, és nem olyan zsírszövetek építik fel mint a mellett melyek a mechanikai védelemért vannak...egyáltalán nem ugyan az....egy hasonló puhaságú anyaggal védtem a növésnek indult mirigyeket, így elképzelhetőnek tartom hogy saját mechanikai védelmet a szervezet már nem látott szükségesnek kiépíteni, és érdekelne igaz-e....de ez az indoklás miszerint egy boxer miatt akkor nem nőne a pénisz sem elég nagy baromság....
2011. szept. 2. 23:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nőhet a melled pár évig, de nem a méret számít, mert kis mellel is lehetsz nagyon szép.
2011. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó tudom, de hiányzik hogy felvehessek egy kivágotabb pólót hogy felvehessek fürdőruhát anélkül, hogy kényelmetlenül érezzem magam, hogy a 18 éves barátaim közt úgy nézzek ki mintha valamelyik elhozta volna az 5 évvel fiatalabb hugát....
2011. szept. 5. 20:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ez genetika. nekem hatalmas mellem van, természetesn lóg is, de nem annyira, mint amennyire egy ekkora méretű és súlyú mellnek "kéne". nekem meggyőződésem, hogy azért nem, mert mindig van rajtam melltartó. sokak szerint pont ettől lóg, de én az ellenkezőjét vallom tapasztalatból.
2011. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Valószínű kell egy kis melltartó nélküliség a tartóizmoknak de egyébként meg jó ha nem lógnak örökösen...én nem akarok nagy melleket csak annyit hogy ne kelljen már szégyenkeznem hogy lassna 18 évesen nekem csak ekkora és elsétál mellettem két kislány és nekik meg háromszor akkora...


Ha valakinek nagy a mellbimbó udvara jelezheti hogy a későbbiekben hozzánő majd a mell?

2011. szept. 5. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nagy melleim vannak és utálom. Manapság szerintem divat lett a kis mell, nézd csak meg az áruházak ruhakínálatát.. Én nem húzhatok fel semmit melltartó nélkül és a szűk dolgok nagyon hülyén állnak rajtam. Sovány vagyok viszont a melleim miatt úgy nézek ki mint egy tőgyőstehén.

A szalagavatóra meg biztos fogsz találni valami szuper ruhát. Nagyon szuper ruhák vannak ami a te alakodra jó. Gondolj csak bele a szupermodelek többségének sincs mellük és mégis az összes ruha jól áll rajtuk és baromi népszerűek.. Szóval ez miatt ne aggódj ;-)

2011. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kisebb koromban mindíg féltem hogy nem nő meg a mellem anyunak is mondtam ő azt mondta a nagymamája azt tanácsolta hogy egyen sok hagymát mert attól megnő a mellem nem hiszem hogy attól sőt biztos nem de lehet benne valami próbáld ki :) mert én bizony már megbántam a sok hagyma zabálást :D .. mert most meg kb 80-as vagy nagyobb a 54 kilómhoz elég műtétes hatást rejt :D csak tipp :)
2011. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

(fili)

Jól olvastam, hogy melltartóban alszol?

Nem lehet valami kényelmes.

Egyébként nekem is kicsi melleim voltak két gyerek szülés és 5 kg plusz most marhára meg vagyok elégedve velük.

Ennyi idős koromban nem hordtam mert kicsi és formás volt a cicim.

Te is így leszel ne dőlj be a sok hül.. média pi...nak, meg a plasztikázott bigéknek. Így szeret majd aki igazán szeret. Legyél erős önbizalmú nő.

És ha nem átlátszó a ruhád ne hordj melltartót.

Vagy ha növeli az önbizalmad azért hordj.

Egyébként nagyon jól leírtad. Most még zavar ha fiatalabbnak néznek hajh pár év és örülni fogsz neki.

2011. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Én 13 leszek,és koromhoz képest rettentő nagyok a melleim.Hidd el én szívesebben lennék a te helyedben.
2011. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!