Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13/l Hogy tudnék egy kicsivel...

13/l Hogy tudnék egy kicsivel kevesebb kilós lenni :/?

Figyelt kérdés
45 kiló vagyok...161 cm. és ugy érzem hogy dagadt vagyok illetve van rajtam ilyen fölösleg... Hogy tudnám ugy ledolgozni vagy egy kicsit lefogyni vagy vmi hogy ne ilyen csont vékony és ne keljen 13 évesen iylen táplálék emgvonásos fogyókurás izét...13/l
2011. ápr. 8. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


1 a testképzavaroddal keress fel egy pszichológust

2 a sportolás nem fog megártani

2011. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Testtömegindex: 17.4


Percentilis: 25-50 között


A gyermek normál testsúlyú.


[link] itt néztem

Inkább sportolj, ne koplalj!

2011. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam éheztetni magam koplaltatni meg semi köszönöm a válaszoakt :D csak hát osztálytársam bnőm 35 kg. azthittem h az a normmális ^^:) és amugy az a baj h nemtudom h mit sportoljak..:/
2011. ápr. 8. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:

161 centihez 45 kiló egyáltalán nem sok. Persze az ideális testsúly, meg hasonlók vitathatók, hogy pontosan mennyi, hogy van-e értelme számolgatni, valójában a testzsír aránya a fontos.

De nincs a csillagoknak olyan állása ami mellett ezek a testméretek túlsúlyosnak számítanának.

Táplálkozz egészségesen, sportolj, a mérleget meg felejtsd el.

2011. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"csak hát osztálytársam bnőm 35 kg. azthittem h az a normmáli"


Azt ne mondd, hogy egyetlen ember alapján készítesz statisztikát.

2011. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépena választ :) Már csak emgkéne találnom a megfelelő sportot számomra! :)
2011. ápr. 8. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:
A 35 kiló az nagyon nem normális. Még a tiéd se sok egyáltalán.
2011. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)) Lehetséges!! : DD
2011. ápr. 8. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy mit sportolj? Felülés, hasprés, futás, súlyzózás(ez nem feltétlen szükséges:D), stb. olyan sportok amikhez nem kell sok mindent beszerezni, esetenként csak a testedre:) Én kb 1 éve kaptam rá az ízére, -8kg, + izmos has^.^ és remekül érzem magam a bőrömben:) kicsattanok az egészségtől ^.^

15/l

2011. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont jó a testalkatod, ne akarj egy kicsivel sem soványabb lenni. Vagy ha azt hiszed magadról, hogy kövér vagy, akkor jobb ha pszichológushoz mész.
2011. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!