Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kezdtem el szerdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kezdtem el szerdni a Lyndinette 20 tablettát. Kicsivel kevesebb mint 3 óra múlva hasmenésem volt. Vegyek be mégegy gyógyszert? Vagy amiért most kezdtem csak el szedni nem muszáj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
velem volt hasonlo uezzel a tabival, csak regebb ota szedtem, en bevettem masikat, de a doki szerint nem kellett volna. ne vegyel be masikat, szedd uugy, de egy honapnal korabban semikeppen ne szexelj gumi nelkul.
2009. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ha a drazsé bevételét követően, 3-4 órán belül hányás lép fel, a drazsé felszívódása nem tökéletes. Ilyen esetben az elfelejtett tablettákra vonatkozó előírásokat kell alkalmazni.

Ha a drazsé bevétele nem történik meg a szokott időben, úgy azt 12 órán belül pótolja. A következő drazsét vegye be a szokott időben.

12 órán túl a készítmény hatása csökkenhet. Ilyen esetben ne pótolja az elfelejtett drazsé(k) bevételét, hanem folytassa a drazsé szedését a megszokott módon. Az elkövetkező 7 napban kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása szükséges."



Ha 3-4 órán belül volt és erősebb hasmenés, akkor pótolni kell. Nekem ezt mondta a doki. De ha nem pótolod, kieg. védekezés nélkül ne szexelj. De amúgy is várnál a tabi hatásának kialakulására legalább 2 hetet gondolom. 1 hónap már biztos elég lesz.

2009. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor szerinted se pótoljam?
2009. jan. 24. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
elso vagyok, nekem anno uezzel a dokim azt mondta, ne potoljam, de 7 nap maskent is vedekezes. neked amugy is kene egy honap, mire ved, tehat ne potold, de figyelj az 1 honapra.
2009. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel egyébként is várnál heteket a hatás kialakulására, így nem muszáj pótolni. Amúgy én most írattam ezt a tabit és akkor mondta a doki, hogy pótoljam. De így szerintem is felesleges, mivel amúgy is várnál még a szexszel.
2009. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!