Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na és akkor most mit csináljak...

Na és akkor most mit csináljak (többi lent)? Lehet hogy az antibiotikumtól van?

Figyelt kérdés
Olyan körülbelül 1 éve szóltam anyának (nagy nehezen rá vettem magam) hogy már egy jóideje ilyen kicsit sárgás, büdös folyásom van...vett nekem ilyen vény nélküli hüvelytablettát, nem segített...vett mégegyszer, azsem...elvitt nőgyógyászhoz, az írt nekem gyógyszert és mikor az is elfogyott, még mindig nem javultam...de már nemmondtam anyának, hanem aztmondtam neki h ok elmúlt...mert nemszeretek vele erről beszélni meg ezzel foglalkozni. És aztán szépen olyan nemtudom....jó idő múlva már csak azt vettem észre hogy már nincs is olyan folyásom...csak az a rendes ami mindenkinek van...és úgy jóvolt...aztán most olyan 1 hónapja (ha számít az valamit, hogy 2 hónapja lefeküdtem a barátommal) megint ilyen sárgás folyásom van :S de nemolyan mint régen, hanem annyiban más, hogy több...és elmentem nőgyógyászhoz, írt rá gyógyszert, elhasználtam, de nem múlt el:S nemakarok visszamenni megint, hogy újra olyan gyógyszert írjon ami nem használ, mert eddig egy gyógyszere sem használt. És mivel anyának nemszólok erről, ezt az előzőt is én fizetem, és nincs annyi pénzem hogy újabb és újabb gyógyszereket vegyek. Mellesleg lehet hogy az antibiotikumtól van? Mert abban az időben amikor még az elején volt, amikor még mondtam anyának, akkor nagyonangyon betegvoltam, úgyértve hogy sokáig...mindig antibiotikumot szedtem...aztán mostmár meggyógyultam teljesen, nem tér vissza semmi olyan betegség amire antibiotikum kellene, szóval már régen szedtem..de most kb. 1 hónapja, megint antibiotikumot írt fel az orvos, és ha jól tudom, utána jött megint ez a folyás...akkor ez is elfog múlni magától, mint régebben? mert a gyógyszertől nem múlt el...vagy most mit csináljak?
2011. ápr. 10. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is elképzelhető hogy az antibiotikum mellékhatása, ugyanis megváltoztathatja a hüvely ph értékét, ami táptalajt adnak a baktériumoknak. Próbáld még ki a Normaflort, amit lehet vény nélkül kapni, és az antibiotikumos kúra mellett és után is alkalmazható.Visszaállítja és regenerálja a bélflóra működését, ami nagy szerepet játszik a belső ph érték normalizálására.
2011. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pasid kezelték? ugye, nem? ... akkor együtt battyogjatok el a bőr- és nemibeteg gondozóba és kezeltessétek a fertőzéseteket - patikai vény nélküli vacakokat ne vegyetek rá, mert bakteriális eredetű fertőzésre egy vény nélküli szer van nőknek, de az nagyon drasztikus és amellé kell hüvelyflóra visszaállító kezelés is
2011. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem szólj anyukádnak s irány vissza a nőgyógyász, nyugodtan elmondhatod anyukádnak, ő is nő, mergéti biztos
2011. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy dokihoz, aki nemcsak rádnéz, hanem vesz kenetet is.
2011. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de bedugott valaim fém cuccot
2011. ápr. 10. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
a fém cucc az a kacsa, a kenetvevő meg egy vattapálca, vagy normális orvosnál meg valami ilyesmi: [link]
2011. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és a kacsa mire jó?
2011. ápr. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!