Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek már volt petefészek...

Akinek már volt petefészek vagy vakbélgyulladása! Mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés

A vakbélgyulladás állandóan fáj?

Nekem 3napja égető,csipkedős érzés van a jobb oldalamon.Tegnap este görcsölt a hasam,de nagy wc után elmúlt a görcs.Lázam,hőemelkedésem nem volt.Étvágyam van.

Csak most is fájdogál kicsit.Mensim is kimaradt,de terhes nem vagyok.

Orvosnál már voltam,elküldött hasi uh-ra,de nem találtak semmit.Laborba is küldött,gyulladás van a szervezetembe,de szóltam,hogy a torkom be van gyulladva (amire a házidoki semmit sem írt)amit ugyanúgy kimutathat egy laboreredmény.

Akkor mi lehet ez?


2011. ápr. 10. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem vakbél gyulladásom volt, amit meg is műtöttek. A tüneteim: - (nem állandó) hasfájás a köldököm körül.- nem tudtam elvégezni a nagy dolgomat.-hasmenésszerű görcsök jöttek rám.-elöntött a hideg veríték.-ájulásérzés.-hányinger.-hőemelkedés. 13 éves voltam akkor és előtte 2 hétig torokgyulladással kezeltek.:)Vért vettek tőlem is, de nekem egyértelműen mondta az orvos hogy mi a bajom. Azt tudom tanácsolni hogy ha 1-2 napon belül nem javul akkor keresd fel ismét az orvost mert nekem sem egyből derült ki a dolog.Amúgy szerintem minden embernél mások lehetnek a tünetek. Van egy pár betegség még, amire ezek ráillenek. Jobbulást!

2011. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!