Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem szőrösödik a puncim?

Miért nem szőrösödik a puncim?

Figyelt kérdés
Teljesen csupasz a puncim, pedig már 18 éves vagyok! És soha nem is kezdett szőrösödni. A hónaljam se szőrös. A melleim viszont kikerekedtek, menstuálok is, minden normális csak ez az egy problémám van.
2009. márc. 1. 17:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
ez nem probléma, örülj neki! a hóónaljad kész áldás ha nem szőrösödik XD . és a mai világban egyre több nő törekszik a csupasz puncira, neked legalább nincs ijen gondod. szerintem teljesen normális. a lábad szőrös?
2009. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
neked ez gond:) en lennek a legboldogabb ha nekem nem lenne szoros..szoval inkabb orulj
2009. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én azért megnézetném mert mondjon bárki bármit ez nem természetes...
2009. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%
hormonzavar
2009. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
80%
örülj neki legelább nem kell gyantáznod vagy borotválnod a hónalyam nekem is később kezdett szőrösödni ne izgulj ez természetes
2009. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Végülis örülök neki, meg a férfiak is szeretik, amiért mindig olyan sima, de mégis furcsa!

A lábamon meg a akromon nagyon enyhe szőke szőrszálak vannak. Nem tudom ezt mire vélni.

2009. márc. 1. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Oh, bárcsak olyan csupasz lehetnék...

Ha zavar, menj el dokihoz vele. Nyilván hormonális okai vannak. Szerintem csak áldás, ha gyenge vagy nincs szőrzet...

2009. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

De mázlista vagy!

Én most kezdek rájönni, hogy milyen rossz terhesen nagy hassal borotválkozni odalenn. :S Össze-vissza vagdosom magam :D

2009. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Bárcsak én is ilyen szerencsés lennék.Normális dolog,mivel semmi olyan jele nincs ami akármilyen hormonális zavarra utalna.
2009. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akár hogyis irjátok de jo neki akkor sem normális!Énis aztmondom hormonzavar!Megkérdezhetem kmikor jött meg amenzid ?hány évesen?
2009. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!