Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és kb semmi...

16 éves vagyok és kb semmi mellem nincs, nőhet még?

Figyelt kérdés
Persze mondhatjátok, hogy a kismell és szép és esztétikus, én se akarok nagyokat, de nekem kb a legkisebb melltartó is csak arra jó hogy úgy tűnjön van vmi mellem... Van barátom, de más már tett rá megjegyzést, hogy lapos vagyok és így az önbizalmam is kb egyenlő a nullával. Már kb 11 éves korom óta menstruálok és azóta nem nőtt semmit, csak mielőtt megjön akkor nagyobb egy picit.
2011. ápr. 10. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Most biztathatlak, hogy "ne aggódj, biztos nőni fog még!!", de igazából ha már jó ideje menstruálsz, genetikailag ilyen a méreted, alapból vékony vagy stb, akkor nem várnám a csodát a helyedben.

Én is elég lapos vagyok, és bizony 16 éves korom óta semmit nem nőtt, pedig már 20 vagyok.

Próbáld meg elfogadni magad. Régen engem is nagyon zavar, én is kaptam pár megjegyzést, de már megbarátkoztam vele. A párom imádja:)

2011. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyukám is mondta, hogy neki is kicsi volt a melle amíg el nem kezdett fogamzásgátlót szedni, de emiatt gondolom ő sem engedné, hogy elkezdjem szedni, és az se biztos hogy nekem attól nagyobb lesz. Viszont neki egyáltalán nem kicsik már a mellei, igaz nem is sovány és 2 gyereket szült. Én viszont bármennyit eszem, szinte egyáltalán nem hízom, pedig ha arról lenne szó akár 10kg-t is felszednék hogy arányos legyen a testem.
2011. ápr. 10. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonlítunk:) Csak anyunak terhesség után nőttek meg a mellei. Olyan idős korában, mint én vagyok, lapos volt, mint egy deszka. Most már teljesen normális méretű mellei vannak. Az már kérdés, hogy nem csak a mellére hízott:D


Fogamzásgátlót emiatt szedni oltári nagy baromság lenne.

Egyrészt közel sem biztos, hogy neked is nőne tőle a melled.

Másrészt rengeteg más mellékhatása viszont kijöhet...

2011. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden mell szép, amelyik természetes!
2011. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak ezért semmiképpen ne szedjél fogamzásgátlót!

Nyugi, a cicik kb 24-25 éves korig nőnek:)

Nekem 22 évesen nőtt, egy teljes méretet:D

2011. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!