Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja majdnem folyamatosan...

2 napja majdnem folyamatosan vizelési ingerem van, ami a (húgycső nyílásánál) szúró fájdalommal párosul. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Néha fáj az alhasam is, tegnap iszonyatos gyomorgörcseim voltak...nem tudom, hogy van-e ezek között összefüggés de gondoltam nem árt leírni ezeket sem.

Elkezdtem kamilla teát inni, meg kamillás ülőfürdőt is csinálok. Szerintetek mit tehetnék még?

Köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 2. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Amit leírtál, abból nagyon úgy tűnik, hogy hólyaghurutod van. A kamilla nagyon jó, igyál többször is, meg jó sok folyadékot, mert ilyenkor fontos, hogy híg legyen a pisi, akkor kevésbé csíp. A kamilla meg erre nagyon jó! Ha 1-2 napon belül nem múlik el, akkor mindenképp menj el urológiára, mert nagyon durva is tud lenni. Nekem is volt ilyen 2x is, meggylé színűt pisiltem. Adnak rá antibiotikumot, és azzal elmúlik.
2009. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű valami gyulladás. Irány az orvos! Sok szövődmény lehet, vesére, hasnyálmirigyre átterjedhet, hegesedések maradhatnak vissza, nem érdemes vele szórakozni, szánj rá egy órát és tudni fogod mi a bajod és mit tehetsz ellene.
2009. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
felfáztál,de rendesen!!!!irány az orvos!!!!!amíg nem megy a vesédig a gyulladás!!!!!
2009. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha többször visszatér a gyulladás csináltass tesztet candidára. Ha a candida gomba túlszaporodása okozza, az antibiotikum csak rövid időre hatásos, utána rosszabb lesz a helyzet.
2009. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehogy otthon kúráld! irány az urológia, ugyanis ez egy komoly hólyaghurut. ne várj rá, míg magától elmúlik, mert szövődményei lehetnek.
2009. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!