Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A magassarkú vagy tűsarkú...

A magassarkú vagy tűsarkú csizma/cipő viselése minden nőnél folyamatosan nagy fájdalommal jár?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, ha a barátnőm magassarkú ill. tűsarkú csizmában/cipőben van (jól áll neki), de elég hamar elkezd fájni tőle a lába, egy idő után alig bír menni benne. Nagyon szeretem és fontosabb számomra, hogy ne fájjon semmije, mint hogy magassarkúban legyen (akármennyire csábító is úgy).

De érdekel, hogy más lányok hogyan tudnak nap, mint nap magassarkúban járni? Folyamatosan - grimasz nélkül - elviselik a nagy fájdalmat?


2009. febr. 10. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik ugy gondolják hogy a szépségért megkell szenvedni.Inkább letörik a lábuk de akkor is jól akarnak kinézni.De vannak akik már hozzá szoktak és nekik természetes a magassarkú.
2009. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A magassarkú állandó viselete az évek során eldeformálja a lábat, ami fájdalomhoz és a lábujjon bütyök kialakulásához vezet. Én személy szerint nő vagyok, és utcán csak magassarkúban járok, mert csak abban érzem nőiesnek magam, de a munkahelyen és otthon természetesen átváltom lapostalpú papucsra. Még így is vannak már bütykök a lábujjaimon, sajnos.
2009. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet szokni a magassarkú viselését. Persze kell hozzá idő, meg tűrőképesség :) De ha én ránézek a kis cipellőmre, már nem is nehéz :)

Egyébként én már nap végén szoktam érezni, hogy "elnehezedik" a lábam, de lapos talpú cipővel nem is próbálkoznék, mert teljesen elszoktam már tőle, és nekem abban fáj a lábam :)

2009. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akinek már félcenti vastag bőrkeményedés van a talpán a sok magassarkúhordástól annak nem...ez az átka...lehet hogy csak 3 órát hordod de már az is bőrkeményedést okozhat...
2009. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

szerintem a magassarkú nagyon szép és nőies mégis csak viszonylag ritkán hordom, mert borzasztó kényelmetlen, pedig nem gagyi és olcsó cipőim vannak... tegnap kb 1 km-t kellett sétálnom tűsarkú csizmában... nagyon fájt, de kibírtam egy szó nélkül (igaz,hogy ma sportcipőben voltam suliban:D)

de ha csak állni kell benne azt még ki lehet bírni :D

2009. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
én az év 365 napkán tűsarkúban vagyok, ami ráadásul 7 cm! egyáltalán nem fáj benne a lában! és semmi bütyköm, meg semmi hátfájásom, vagy elnehezedés nem jelentkezett nálam. én jól bírom, és belehalnék ha egész nap sportcipőben kellene lennem. (az állásom nem is engendé...)
2009. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki pl. lapustalpú cipőbe nem tud menni, mert fáj tőle a lába...szóval ő csak magassarkuba tud létezni :D
2009. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!