Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi törtenik, ha Lactacyd/...

Mi törtenik, ha Lactacyd/ "amikor a hüvely egyensulya felborul" termeket hasznalok akkor, amikor nincs is felborulva?

Figyelt kérdés

Pontos neve: Lactacyd femina intim higienias folyadek / amikor felborul a hüvely termeszetes egyensulya.


Nem tudtam, hogy mar ilyen is van,e s csak levettem a polcrol. Utoljara gyermekem születese elött hasznaltam ilyesmit, akkor meg nem volt, a regi hagyomanyos lactacydot kerestem. Most mit csinaljak? Hagyjam lejarni, vagy azert igy is elhasznalhatom valahogy? Volt mar valaki igy, vagy esetleg ha olvassa "szakertö", tud valaszolni?


2011. ápr. 12. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó közérzetet ad az biztos!A hüvely öntisztuló de bajod nem lehet tőle csak sűrűn nincs értelme...

Egyébként tejsavat tartalmaz és finom illatú én szeretem!

2011. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm valaszodat!


Öntisztulo, igen... Nekem sok-sok eve egy nögyogyasz ajanlotta (akkor meg uj volt a termek, es csak 1 volt), mivel többször volt ilyen-olyan folyasom. Azt vettem eszre, ha havi 1-2-szer, alt. a menses elött+ utan, esetleg közben is egyszer hasznalom, nincs ez, emiatt hasznaltam.

A nögyogyasz szerint a PH-t is rendezi, ha az egy kicsit kezd elterni a normalistol, nem kell megvarni amig tul savas lesz.

Elvileg, ha a kerdezett termeket hasznalom, akkor tul lugos lesz, vagy mi?? Nem mindegy, mert lehetseges, hogy hamarosan babaprojektbe kezdünk, es ahhoz azt hiszem normalis PH kell.

2011. ápr. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!