Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet komolyabb következménye?

Lehet komolyabb következménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szeritetek a hónalj alatti nyirokcsomók megnagyobbodásának lehet komolyabb következménye? Mert anyukámnak mellrákja volt és elvileg ez örühlődhet..utána olvastam és azt találtam, hogy hematológiai betegségnek vagy emlő tumornak lehet az előjele...Nemakarom magam megilyeszteni ilyenekkel..de aki tud mondani valami megnyugtatót kérem szóljon és segítsen! Elég fiatalvagyok ahhoz, hogy mellrákom legyen (16) sokan mondják hogy ilyen korban még nemlehet de én kezdek aggódni..Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 12. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnagyobbodott a hónalji nyirokcsomód?

Ez önmagában nem rák előjel. Ez lehet egy immunválasz is. De ha egy hétnél tovább tart, menj el orvoshoz és zárasd ki a betegséget.

2011. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem rémisztgetésnek szánom, de nálad fiatalabbak is lettek már rákosok. Úgyhogy sokan hülyeséget beszélnek.
2011. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!