Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van a csiklómon és mit...

Mi van a csiklómon és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az a nagy gáz hogy a legelső sráccal akivel együtt voltam ÚGY. Elkaptam tőle a nemi herpeszt. Akkor voltam a szüleimmel vele nőgyógyásznál. Felírt egy krémet. Azóta 1x jött rajtam ki a herpesz. Most egy nagyon pici piros pötty van a csiklómon ugyan azon a helyen ahol 2x is megjelent a herpesz. Rákentem azt a krémet amit még régen írt fel a nőgyógyász amúgy már másfél éve nem voltam orvosnál. Azóta van egy barátom elég régóta és nem merem neki ezt elmondani, de ma találkozunk és pont most vettem észre hogy van valami a csiklómon. Mondjam neki hogy miért nem akarok vele szexelni? Vagy mit találjak ki? Anyukámnak mit mondjak hogy megint baj van ? Mert mikor 2xra kijött nem mondtam el neki mert az előző barátom azt mondta h ne mondjam el. Ráadásul akkor még antibiotikumot is írt fel az orvosom ami mellékhatására gomba jött rajtam ki, ami már kijött rajtam azóta egy párszor. Mit tegyek? ezt se tudja anyukám... nem merem elmondani..se a szüleimnek se a barátomnak mert félek hogy otthagy.. Segítség! Gyors válaszokat szeretnél mert ma este jön a barátom!
2011. ápr. 15. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
az igazat mondd el mindenkinek, ha hazudsz abba nagyon bele lehet bonyolodni, s ne felj mert nem hagy ott, elmeseled ugy ahogy ide leirtad a baratodnak s megerti
2011. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Először is hány éves vagy?

Szerintem el kellett volna mondanod az anyukádnak és ha eddig nem tetted akkor most mondd el neki!

Nem tudja,hogy már nem vagy szűz,hogy féltél elmondani neki?

A párodnak is mondd el,ha most emiatt elhagy akkor menjen nem is komoly a dolog!!

Ha viaszont szégyenled magad a párod előtt akkor mind azt, hogy megvan (de inkább ne) csak mégis egy tipp ha ezt a verziót választanád!!

2011. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egészségedről soha ne hazudj!
2011. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogyne tudnák hogy nem vagyok szűz. Nálunk nem tabu a szex, de ez elég kellemetlen. Amikor elkaptam 15 voltam. Most 17 azóta nem voltam nőgyógyásznál.A régi kapcsolatom is hosszú volt, a mostani is hosszú, de valahogy nem merem.. mert a mostani barátomnak a csajának régen gombája volt és úgy beszél róla mintha leprás lett volna.. holott minden 2.nőnél előfordul ez.. áh nem tudom :(
2011. ápr. 15. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

szegény :S

mond el anyudnak!!

2011. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!