Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyit még sosem késett, mi...

Ennyit még sosem késett, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Először is: szűz vagyok. Az előző menstruációm már feltűnően nagyon rövid volt, és alig 3 napig tartott a szokásos 5-6 helyett. A 14. nap körül borzalmasan görcsölni kezdett a hasam, és sötétbarna folyásom volt legalább 4 napig, el is mentem a dokihoz, de ő csak annyit tudott mondani (miután a vérképem is rendben volt) hogy középidős folyás/fájdalom lehetett, valószínűleg megviselt a peteérés.

De most meg hiába várom, nem jön meg, már 38 napja volt az utolsó. Igaz, hogy soha sem volt percre pontos (1-2-3 nap mindig benne volt) na de hogy több mint másfél hetet késsen.... :S Mit gondoltok meddig várjak, mikor menjek vissza a dokihoz ezzel?


2011. ápr. 17. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap mindenképpen menj vissza dokihoz.
2011. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos hétfő kedden reggeltől-estig suliban kell lennem, de köszönöm a választ.

Ja azt elfelejtettem hogy 19/L vagyok.

2011. ápr. 17. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez segít-e valamit h ne aggódj,de unokahugom se volt még fiúval és neki most pl.márciusban egyáltalán nem volt és most áprilisban sincs jele.Én most hagytam abba a gyógyszert és jó másfél hónapra rá jött meg.Szóval sajnos vannak okok vagy befolyásoló tényezők,amik összezavarhatják a szervezetet.Ha nem voltál fiúval a helyedben még egy kicsit várnék,mert főleg ilyenkor(ha nem olyan rég van meg)még nem állt be rendesen,az a valószinű,nem pedig h baj van.Olvasni itt sok olyat akinek több hónapig nem jön meg és nincs baja.

Reméljük nálad sem lesz,azért ha nem jön meg ebben a hónapban se akkor legalább a házidokid kérdezd meg h mit gondol,hogy van-e okod félni vagy nincs baj.

2011. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nekem már jó ideje (5 éve) megvan, de sosem állt be napra pontosan.

Sajnos még most sincs semmi, pedig már nagyon görcsöl a hasam 1 hete, totál úgy, mmint mikor megvan és mégsem....:(

2011. ápr. 19. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!