Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3hós és csak hason...

Babám 3hós és csak hason alszik éjjel is, meg délutáni alvásnál is, gond ez hogy ennyit van hason? De csak hason alszik, illetve a levegőn hanyatt is? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! az én kisfiam is csak hason alszik, ő 4 hós. 1 hós kora óta így csinálja. A doki mondta is, hogy sokkal jobb, mintha háton aludna. Úgyhogy inkább örülj neki :)
2010. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 2 hetes kora óta hason alszik a kórházban szoktatták rá... Igaz mikor még olyan kicsi volt éjjel átforgattam akkor még nem mertem így hagyni de most 3 és fél hónapos már rég nem piszkálom, csak így tud aludni még jó idők voltak a babakocsiban is így maradt csak szerencsére ott már hanyatt is marad. Jobb hason egyébként mert ha büfizik biztos nem tud megfulladni tőle, én nyugodtabban aludtam így éjjel. Na és persze nem utolsó dolog hogy mivel sokat fekszik hason így csaknem teljesen biztos hogy hamarabb megerősödik a nyakizmuk a fej tartásához mint azoknak akik hanyatt alvók. Legalább ezzel biztos nem lesz bajod...
2010. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem születése óta hason alszik, a babakocsiban alszik csak a hátán...Nekünk hasfájós és bukós volt, és ez a póz vált be neki. Néha még oldalt is aludt támasztóval, de ma már ez sincs, mert úgy kiesik a kis ujjacskája a szájából..

Bajnak szerintem semmiképp sem baj, viszont én csak akkor vagyok nyugodt, ha éjjel légzésfigyelővel alszik, nappal pedig, ha nem az ágyában, akkor pedig pelenkára csiptetett légzésfigyelővel.. 4 hós

2010. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

7 hónapos, születése óta hason alszik, teljesen egészséges.


nyugodtan alhat hason, de a doki nekünk légzésfigyelőt is javasolt. :)

2010. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az én 3,5 hós babám is csak hason szeret aludni. babakocsiban is csak nagy ritkán alszik el a hátán. én örülök neki. játszani viszont mindig a hátára teszem le, hogy legalább, ha ébren van, akkor legyen a hátán is.
2010. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze van légzésfigyelőnk én is csak így alszom nyugodtan:)viszont azóta mióta hason alszik este 8-fél9től reggel 6ig alszik,azelőtt meg nem tudtam mi a baja,és etettem szegényt,mondván,hogy éhes pedig a hasi fájt,és miután ráetettem szegényt opersze hogy nem aludt éjjel:)nekem a babakocsiban alszik háton,illetve a hintába is alszik néha:)nekem kaják után a büfi is jobban kijön ha hason van:)viszont tény,hogy nagyon erős,sokan mondják is hogy nem hiszik el,hogy 3hósan már ilyen jól tartja a fejét:)
2010. okt. 25. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!