Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokat járok wc-re egy nap kb...

Sokat járok wc-re egy nap kb 2-3-szor és már nagyon fáj a végbélnyílásom vérezni is szokott! Aranyér lenne? Vagy valami gond van a beleimmel hogy ennyit kell járnom wcre?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak, hogy sokat jársz WC-re, lehet valamilyen emésztőrendszeri zavar az oka, bár vannak, akiknek egyszerűen ilyen élénk az anyagcseréje. Viszont aranyér vagy végbélrepedés sajnos kialakulhat akár székrekedéstől, akár gyakori hasmenéstől is. Először próbálkozz patikában kapható kenőcsökkel vagy kúpokkal, de ha nem javul, akkor ajánlom, hogy látogass meg egy proktológust, hogy kizárja a komolyabb betegségek lehetőségét.
2008. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a múltkor én is így voltam be is mentünk a kórházba mert már nagyon nem jól voltam és azt mondták hogy vírusos fertőzés. a vérzés pedig azért volt mert megpattant egy hajszálér
2008. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mit lehetne tenni az ellen hogy ne legyen ilyen gyors az cserém?
2008. nov. 6. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
igyál normaflort és diétázz főtt krumpli meg tea 2-3 napig
2008. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha mikor jön ki a széklet, ilyen karcoló érzésed van, akkor fissura ani (repedés), sebészetre kell vele menni. Vagy egyél sok rostot, h puhább legyen a székleted és ne tartsd vissza sokáig, akkor magától meggyógyulhat.
2008. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-3 az sok?
2009. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!