Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol piros a huvelyem?

Mitol piros a huvelyem?

Figyelt kérdés
Piros a huvelyem, de nem viszek, es nem is eg. Semmi csak piros, es feheres nyalkas folyasom van. MItol van ?
2011. ápr. 17. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hüvelygyulladásod van, de menj orvoshoz, ő jobban tudja. Én csak tippeltem.
2011. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sztem is be lehet gyulladva. De ha wc-papíros törlés után van ez, lehet attól is piros. A fehérfolyás normális is lehet, ha nem meglepően sok magadhoz képest, és nincs szaga. De azért ha továbbra is piros, és zavar ez már, akkor irány a doki.
2011. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Estleg tud vki ajanlani vmi recept nelkuli kremt, kupot?
2011. ápr. 17. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem tudok ajánlani, mert nem tudni, hogy ez gomba vagy baci, esetleg egysejtű. Mindre más kell. Muszáj lenne dokihoz menni vele így elsőre, hogy kiderítse. Ha netán visszatérne, akkor már tudnád, hogy miért van. De hátha nem lesz így:)
2011. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!