Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a kinoves a...

Mi lehet ez a kinoves a huvelyem bejaratanal?

Figyelt kérdés

fel huvelykujj nagysagu husdarab van a huvelyemnel.

elso babam elott kisebb volt, mint egy borsoszem, akkor azt mondta az orvos majd elmulik szules utan , mert a szuzhartyabol maradhatott.. hat ez a szules utan csak nagyobb lett. Orvosnal voltam, de kulfoldon elek, es nincs biztositasom, igy szerintem, tok feluletesen vizsgalt meg. Azt mondta semmi komoly, ha akarom lemuti. Volt mar valakinek ilyen?!


2011. okt. 15. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szűzhártyából visszamaradt darab ilyet nem okoz. Nem lehet, h visszered van? Nem tudsz hazamenni egy kivizsgálásra?
2011. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami vadhús inkább? Jobb lenne leszedetni, vagy másik orvosnak megmutatni.
2011. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak mirigy.Egyszer én is elmentem az orvoshoz ez miatt.Melyik felől van,Mert nekem a végbél felőli részén.Nem a végbélen,csak az felöli.
2011. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a vegbel felol , de mar fent is alakul egy ujabb..

utolsotol kerdeznem, te mit csinaltal vele?

2011. okt. 21. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!