Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, lehetek...

Késik a menstruációm, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de még semmi :( A szokásos mellfeszülést sem érzem.

2-3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta pharmatex kúppal+megszakítással védekezünk. Az elmúlt 2 hónapban a gyógyszer szerint pontosan 28 napra jött meg.

A ciklusom 17. és 21. napján voltam együtt a párommal, pharmatex kúppal és nem ment el bennem.

Igaz,hogy még csak 1 napot késik, de nagyon ideges vagyok, szeretném ha megjönne, bőven elég nekem az érettségin parázni, nem hiányzik még ez is :(

Mit gondoltok, van esélye a teherbeesésnek?

Válaszaitokat előre is hálásan köszönöm!


2011. ápr. 17. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a megszakítás NEM VÉDEKEZÉS, igen, esélyes a dolog.
2011. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
Azért ne láss mindjárt rémeket. Az ember nem egy robot, hogy mindig mindenben ugyanolyat nyújtson. Néhány nap késlekedés még belefér. Addig is, ha nagyon ideges vagy, csinálj egy tesztet. Ma már kapható a bevásárolóközpontokban is ilyen. Lehet terhesség is a késés oka, de nem tűnik valószínűnek. Inkább az érettségire való felkészülés okozta feszültség miatt késhet. Ne aggódj feleslegesen, csinálj minél előbb egy tesztet.
2011. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

19:23-as

ha kicsit figyelmesebben olvastál volna, látnád, hogy Pharmatex kúpot is használtam és amellé a megszakítást!

2011. ápr. 17. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A Pharmatex ha jól tudom csak olyan 60-65%-ban megbízható. Szerintem a megszakítással együtt azért véd. Nekem valamikor 2 hetet is késik, bár mostanában sokat stresszelek. Ha nem jön meg egy hét múlva sem csinálj egy tesztet.
2011. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy a tabi utóhatásait "élvezheted".

Csinálj egy tesztet azért a biztonság kedvéért.

2011. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 1 évig csak kúpot használtam, betartva minden előírást, megszakítás nélkül, és úgy sem történt semmi baj. Szerintem is csak a tabletta hatása, rengeteg hormonnak kell most kiürülnie a szervezetedből, ami megboríthat kicsit, ne aggódj.
2011. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!