Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A túl mély behatolás káros...

A túl mély behatolás káros lehet számomra? Sürgős!

Figyelt kérdés

Szex után észrevettem, hogy fáj az alhasam..... 2 dologra tudok csak gondolni: a párom méretes szerszáma, illetve a túl mély behatolás!!

Szerintetek? Várom a gyors válaszokat! 22 éves lány


2011. ápr. 20. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Fájhat, kicsit megnyomta a méhszájad. Az én barátnőmnek is szokott fájni néha.
2011. ápr. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
3%
Aludjá.
2011. ápr. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
látod ... én mindig mondom h méret alapján kell barátot választani, de aztán lehülyéznek, és itt az eredmény
2011. ápr. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod. Néha előfordulhat ilyesmi, de ha aztán elmúlik akkor nincs baj. Emiatt nem kell orvoshoz rohanni, úgyis csak azt mondja, hogy máskor kíméletesebben csináljátok a dolgokat.


Az én páromnak sem lehet oka panaszra a méretek terén... Néha nekem is fáj utána sőt időnként vérzek is. Bár mi elég durvák vagyunk még így visszafogottan, óvatosan is.


Ez elvileg normális, csak óvatosabban kellene. Az orvos szerint a vérzéssel sincs különösebb baj, mármint én csak ritkán vérzek, ha hosszabb az együttlét illetve mélyebb a behatolás. Az más, ha valaki mindig vérzik akkor probléma van.


Néha próbáljátok meg úgy, hogy a párod finomabban csinálja és nem teszi be olyan mélyre. Ha kell akkor használjatok síkosítót is. Olyankor is fáj?

2011. ápr. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja a vérzés részemről olyan, hogy a vége felé rózsaszínesebb a váladék vagy hogy mondjam. Tehát nem mintha menstruálnék és utána sincs különösebben semmi, egy tisztasági betétet néha berakok de az esetek nagy százalékában nem lenne rá szükség.
2011. ápr. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Ne aggódj,semmi probléma,ez velem is elő szokott fordulni...

Érheti a méhszájadat és ezért lehet az alhasi fájdalom,mert az nekem is volt,sőt egy picikét még vérezhetsz is tőle,de ennyi,semmi több.

2011. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szólj a barátodnak hogy ne hatoljon annyira mélyre vagy legyen gyengédebb. Én szeretem ha mélyre hatol bennem a barátom de csak ha finoman csinálja, különben nekem is fájdalmat okoz.
2011. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!