Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra jó a sumetrolim?

Felfázásra jó a sumetrolim?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem! Nincs ilyen hogy felfázás mint betegség! Olyan van hogy a meghűlés legyengíti a szervezetet és akkor a baktériumok vírusok a gyenge szervezetet könnyebben megbetegítik.Baktériumos fertőzésre jó a Summetrolim


légúti fertőzések: hörghurut, arcüreggyulladás, középfülgyulladás, egyes tüdőgyulladások,

- emésztőrendszeri fertőzések: bélgyulladás, utazók hasmenése, hastífusz,

- vese-, húgyúti fertőzések: heveny hólyaghurut,

- nemi szervek fertőzései: nők kismendencei gyulladása, bizonyos húgycsőgyulladás,

- bőrfertőzések: furunkulus, tályog, sebfertőzés.

2011. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

antibioticumot ne kezdelszedni csak úgy magadtól.

egyrészt nem tudodmeddig szedd,másrész nem tudhatod,hogy az adott baktérimra jó-e.

csak a baktérium rezisztenciáját növelnéd.

Ha felfáztál, fáj, a vizeleted nem tiszta szépen menj elorvoshoz

2011. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy rendelj a netről d-mannózt, nekem segitett! Bár én már olyan szarul voltam, hogy azthittem meghalok mikor pisilek, meg nagyon sokat fájt a hólyagom is... Szinte havonta szedtem az antibiotikumokat (625 mg augmentint) de 1-2 hét múlva visszajött. aztán leoltották a vizeletem, és kiderült, hogy E-coli baci okozta ezt, és a d-mannóz nagyon jó rá, nem antibiotikum, nem cseszi szét a gyomrod. De igaz, hogy ez k.urva drága 7000 ft.... nemigen engedhettem volna meg magamnak, de úgy voltam, hogy nem szenvedek többet, inkább kipróbálom, és jó :)
2011. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

neked e-coli volt

miből gondolod,hogy neki is az van? Hugyútra elég nehéz e-colit fertőzni,legalábbis az alapvető higiéniás elvek betartása mellett

2011. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elmondom, hogy e-colit, akár strandon is össze lehet szedni, más egyéb fertőzések mellett... vagy akinek egyáltalán gyengébb az immunrendszere, vagy érzékenyebb bármilyen bacira, simán felszaporodhat a hólyagjában e-coli, ha naponta 5x fürdik le, akkor is, te okostojás. Amúgy a felfázás magától is elmúlik, egy idő után, csak rengeteg folyadékot kell inni, ha meg nem múlik el, irány az orvos,és majd ő eldönti milyen bogyót kell rá szedni.
2011. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!