Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO szindrómám van sajnos, és...

PCO szindrómám van sajnos, és érdekelne hogy súlyosbodhat ez ha fogamzásgátlót szedek? Hagyjam abba? Másik kérdésem. Sokan riogatnak h ettől meddő lehetek. Hasonlóban szenvedők? Én ettől rettegek a legjobban, imádom a gyerekeket!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2011. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Súlyosbodni nem fog,ígyis-úgyis valószínű gyógyszerre lesz szükséged a teherbe eséshez
2011. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés. Sok doki addig nem foglalkozik a problémával, míg vki gyereket nem akar, hanem felírja a tabit, amitől lesz vérzés, és elvileg a ciszták sem szaporodnak.

Viszont nekem sem az endokrinológus, sem a nőgyógyász nem akart tabit írni, mert hogy ha alapból nincs rendes peteérés, és nem kezeljük, akkor lehet később sosem lesz.

Szóval az én nőgyógyászom elve az, hogy előbb próbáljuk meg mással kezelni a problémát, hisz a fogamzásgátló nem oldja meg, csak elfedi.

2011. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a helyedben több orvoshoz is elmennék, ki mit mond..
2011. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem van peteérésem...volt már h kimaradt, de egyenlőre kb 12 tüsző van mindkét petefészkemben, amik 4-5 milisek. Nemtudom hogy ezt ilyenkor, mikor még ciszta nincs kellene-e kezeltetni, de mint majdnem minden nőnek nekem is a gyermekvállalás az álmom, és gondoltam időben teszek vmit ha kell. A nőgyógyászom nyugtatgat h lehet h elsőre teherbe fogok esni, ha meg nem rásegítünk gyógyszerrel..tehát h ez súlyos-e vagy nem, azt nem mondta..
2011. ápr. 21. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van peteérésed, akkor teherbe eshetsz. Egyébként a 12 tüsző az egyenlő a cisztával.
2011. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!