Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis mennyiségű, de sárga...

Kis mennyiségű, de sárga túrós folyás milyen fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
Megyek nőgyógyászhoz, de csak 2 hét múlvára kaptam időpontot...
2011. ápr. 21. 19:10
 1/4 anonim válasza:
valószínü,hogy gombásodási előjel,de kérdezd meg anyud,ne félj hisz a lány a vagy megért teljesen,de sürgösen kérdezd meg ez nem durva,de lehet hogy durvává fajulhat!!!de ne félj kérdezz!!!
2011. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne várj két hetet, hanem menj el ambuláns rendelésre, ha gomba, akkor 2 hét alatt nagyon sok gondot okozhat.
2011. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat! :)

Mondtam anyumnak, bár már 20 éves vagyok. :D


Egyelőre nem viszket, nem büdi, meg semmi, szóval ha nem romlik a helyzet, akkor megvárom inkább a 2 hetet, mert nagyon megbízok a dokimban és nem szívesen mennék máshoz.

Persze ha romlik a helyzet, akkor megpróbálok előbbre időpontot kérni, aztán ha nincs, akkor legvégső esetben elmegyek a klinikára.

2011. ápr. 21. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet egy regi felfazasnak a tunete is, tehat gyogynovenyeket tudsz fogyasztani, es ulofurdot keszits.

Cickafarkfu, zsurlo es csalanteat fogyasszal belsoleg, ezt felvaltva is lehet.

Ulofurdot, cickafarkfu-zsurlo-diofalevelbol keszits, es tobb napon at vegezd el.

Ez a kezeles segit most, de az orvoshoz menj el feltetlen egy kivizsgalasra, mivel elkepzelheto, hogy egy gyulladas tunete ez.

2011. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!