Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj mind két oldalon a petefés...

Fáj mind két oldalon a petefészkem,17 éves vagyok és még nem menstruálok ez nagy baj?

Figyelt kérdés
17 éves ,179cm ,50 kg vagyok és még egyáltalán nem menstruálok.A nőgyógyásztól félek.
2011. ápr. 22. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 16 éves korig ideális ha megjön az első menstruáció. Mondd el szépen ezeket anyukádnak és menjetek el együtt a nőgyógyászhoz. Nem fog bántani és nem is ciki. Ennyi idősen meg főleg nem az.
2011. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nagy baj,érdemes nőgyogyászhoz fordulni,és nem kell félni tőle.

17 évesen már kéne menstuálj.

2011. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2011. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy végre megfog jönni a mensid és ezért fáj.De ha nem jönne meg akkor menj el vele orvoshoz,mert gyógyszerrel be tudják indítani.
2011. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

179cm ,50 kg - ilyen testsúllyal ne nagyon csodálkozz, hogy még nem menstruálsz!

Nekem 170/50-nel sincs már meg.


Amúgy pedig menj dokihoz, mert nem igazán normális - ha okos a doki, azt fogja mondani, szedj fel mellé még pár kilót - persze, ha nem anorexia miatt vagy ilyen vékony, hanem alkati, akkor bocsesz.

2011. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Muszáj elmenned nőgyógyászhoz, mert sem a fájdalom nem normális, sem az, hogy 17 évesen még nem menstruálsz.
2011. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindenkinek a választ.:)

Nem vagyok anorexiás nálunk a család minden női tagja ilyen magas és vékony.Igazából azért kérdeztem ,mert már sokaktól hallottam ,hogy ciszta miatt nem jött meg a mensijük ,fájt a petefészkük és ez nagyon megrémisztett.Nekem már kb. egy fél éve fájdogál ,de azért nem mentem orvoshoz ,mert azt hittem ,hogy azért fáj ,mert meg fog jönni.Azonban az utóbbi időben egyre gyakrabban és elviselhetetlenebbül fáj.

2011. ápr. 23. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!