Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmit sem tudok tenni az...

Semmit sem tudok tenni az érdekében, hogy gyorsabban nöljenek a melleim?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és a családomban szinte mindenkinek nagy mellei vannak..

Anyám mindig azzal kötöszködik, hogy ö, ilyen idösen már nem tudta hová tenni öket.

Engem ez kicsit elkeserít. Abban reménykedem, hogy idövel, de elég zavaró az is, hogy a fiúk a külsöre mennek, mert ha nekem nincsenek nagy melkeim, és egy matyóhímzés sem vagyok, akkor már hozzám se szólnak..

Tudom, hogy ez tipikus pubertás probléma, és hogy idövel, de egyszerüen nem akarok ennyit várni..

Szóval nincs valami praktikus módszer, ami elösegíti a mellek fejlödését?


2011. ápr. 24. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. De miért akarsz 15 évesen nagy melleket? Nem ráérsz még vele? Másrészt meg nem csak a nagy mellű lányok tetszenek a fiúknak...
2011. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincsen. Esetleg az,hogy többet eszel de az nem biztos, hogy rögtön a melledre fogsz hízni. Van , aki pl fenékre meg hasra hízik csak, mellre sosem. Szóval, alkati kérdés.

Úgyhogy várj még pár évet.

Anyudnak meg mond meg, hogy ne tiporja szét az önbizalmadat, hanem inkább építgesse, mert nem minden a mell mérete! Komolyan, hihetetlen ,hogy még anyud is ilyeneket mond. Ez rányomhatja a bélyeget a további életedre. Tudom, mert velem is ezt csinálták.

Én most 19 éves vagyok de nagyon kicsik a melleim és hát ez van. Nem hiszem, hogy már nőni fog. de legalább a fiúk nem a mellemet fogják bámulni. Aki meg ezért kifog téged csúfolni, azzal nem érdemes törődni Primitív "ember" az ilyen!:)

Inkább azt mondom, hogy ne aggódj. Majd pár év múlva biztos másmilyen lesz.Mert azt mondtad, hogy a családban sok a nagyobb mellű..Hát nálunk nem, sok a kis mellű és én is az lettem. :) Úgyhogy neked nagyobb az esélyed, hogy nőni fog még.

2011. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A vékony derék a lényeg.

A melleket beelőzi még a formás popó,lábak,szép bőr,arc.

Ezek után jön a mell.

2011. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk a családban mindenkinek nagy melle van,én vagyok a kivétel...tudom h anyum mennyit szenvedett pl pár éve az asztmájával és erre még a nagy mell is rátett egy lapáttal,szinte alig tudott aludni valamit...nem akarok nagy melleket,bár talán örülnék neki ha egy picit nőne,de valszeg már nem fog,mert koránérő típus vagyok...kicsit el voltam hízva,de mellre nem hízok,így lefogytam,sikerült megszeretnem amim van(1000köszönet az eddigi barátaimnak) és mostmár úgy látom,hogy formás,hozzámillő melleim vannak. Mikor kisebb voltam,sokat foglalkoztam az egészségükkel,reggel hidegmeleg zuhany,mellizomerősítő gyakorlatok..stb...szerintem ez is nagyban hozzájárult az eredményhez,de a mérethez biztos nem...szóval max formázni tudod,de ez is alkati dolog(és sokan mondják h a mellizomerősítésnek semmi köze a melleidhez)
2011. ápr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni. Nekem az segített, hogy van egy olyan barátom, akinek pont így tetszem, ahogy vagyok. :) De tényleg, nem mindenkinek a nagy mell tetszik, csak meg kell találni a megfelelő embert. Ne keseredj el.
2011. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, hiszen még csak 15 éves vagy! Évekig nőhet még a melled, és különben is, minden lány, más időben fejlődik. Nem azt kell nézni, hogy más lánynak mekkora melle van, hanem a Tiéd fogadd el olyannak amilyen!
2011. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig kicsi melleim voltak 75-ös méret, de úgy elég jól ki voltam velük békülve, mert formás, kerek mellecskék voltak, nem akadályozott ágyban hempergésben, futásban, semmiben.


De most, hogy lefogytam, a melleim megszűntek létezni, a 70A-s melltartó is nagy rám.

Egy ideig ki voltam ezen akadva, még eladóktól is kaptam megjegyzéseket a fehérneműboltban.


De most ezen is túltettem magam. :) Én a fenekemmel fogom meg a pasikat, a páromat is azzal fogtam meg. :P

Nálunk is mindenki nagymellű, én vagyok ilyen selejtes.


Talán egy tanácsot tudok adni (mert tudom, hogy én hol rontottam el):

Ha egyszer is fogyókúrára kényszerülsz, ne éhezéssel, inkább mozgással tedd.

2011. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Szinte erre a válaszra vártam mindenkitől..

Hát, akkor maradok az időnél és én is későn érő típus vagyok..

A fenék.. :) Az megvan, dicsérik is, szóval talán az egyetlen dolog, amire büszke vagyok.. (ameddig el nem hízom,és én nem mellekre hízok, seggre illetve hasra :@). Arcra annyit, hogy elég sok a pattanásom, erre valami kiváló ötlet? Ha már a mellem nem lehet nagyobb, akkor legalább az arcom legyen tiszta.. :)

2011. ápr. 24. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha sok a pattanásod, akkor szerintem menj el kozmetikushoz. Kérdezd meg tőle milyen arctisztítót ajánlana neked a bőrtípusodra megfelelően. És tisztíttasd ki vele az arcod. Persze nem mindegy, hogy milyen kozmetikushoz méssz, ha valakinek van valami jó kozm. ismerőse akkor oda menj hozzá. Mert van akinek csak rosszabb lett tőle. ÉN még nem voltam, de én is tervezem.

Ja és a bőrtípusodnak megfelelően használj arctisztítót.

Niveát, meg Garniert nem ajánlok. Alverde az állítólag jó , mert természetes alapanyagú.

2011. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!